FOTO Disat ćemo na škrge: Stiže prvi toplinski val
Ali prije lagane ljetne odjeće treba imati na umu da nas prvo očekuje nova runda kiše
Komentari 6
To su mamini i tatini sinovi 21 stoljeća, nemereju podnest 30+ temperature, a zimi bljuzgu, sto cemo, fakat sam zabrinut zbog ljeta...
ne znaš koji portal je infantilniji! zamisli po ljetu je vruće, a zimi je hladno. zamisli polovica lipnja, a u zg je ujutro 17. u kolovozu će pisati kako je 38C. djeca odrasla s klimom. sjećam se ljeta u kolovozu, kutina, vinograd. u podne si mogao samo biti u kleti ili u šumi. sve je zujalo od kukaca. neka posjete egipat i vide kaj je 50C-ugodno jer nema vlage. ili norvešlu na polarnom krugu -40C, opet ugodno jer nema vlage. sve te portale treba debelo lupit porezom. pa neka onda besposličari pišu.
Jučer članak globalno zahladnjenje 24sata kasnine globalno zatopljenje... napao me bipolarni neznam kaj bum?
Koja vrucina koje gluposti,jos uvijek moramo grijati stanove i to od kraja devetog mjeseca do kraja sestog mjeseca.poruka je i dalje ista vi placajte poreze a mi cemo se pobrinuti da ce biti kise da necte biti zedni i daa necete izgorjeti na suncu.
disat ćemo na škgre jer će biti - čak 35 stupnjeva!!! to još nikad nije bilo, a naročito ne usred ljeta. pulitzer
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bit će vruće usred ljeta! Ma nemreš bulivit. Ima li neka veća senzacija od ljetne vrućine?