FOTO Krenuo kamionom preko mosta, a on se ispod njega urušio: 'Čovjek mogao izgubiti 'glavu' za sekundu'
Mještani su sada prisiljeni koristiti obilazni pravac koji im put produljuje za oko 30 kilometara
Komentari 8
Uvijek ima pametnijih od drugih. I da je izgubio glavu izgubio bi je iz svoje gluposti.
Ovu grdosiju preterati preko ovog mosta za Ferca i prikolicu sijena, je ludilo, ali naš mentalitet "...ma proće sam polak.".
Ne zna Jaro što je 50 tona!!
Asocijacija na kultni srpski film "Ko to tamo peva", kad Bata Stojković na mostu drmusa ogradu, i kaže: "Da se ja pitam, ja bih proterao autobus ovuda. Nije to tako loše kao što izgleda...".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Diverzant Vlado!?