'Formalni' predsjednik šuti o stanju u državi, mandat mu je u debeloj hladovini
Riječka gradonačelnica time je pokazala stav kakav se i traži i očekuje od političara, i stala je uz bok najvećeg dijela Riječana, ali i hrvatskih građana koji ne podupiru nikakav ekstremizam, ni lijevi ni desni
Komentari 11
Mislim da će država ipak biti sretnija ako Milanović ne govori ništa.
A zakaj se bi oglasil ? Na koncu mandata debela mirovina za ništ ? Gdo ga je sam i zakaj na biralištima nagradil za jeno veliko ništ ?!
A što da radi formalni predsjednik u formalnoj državi?
Taj film nećemo gledati, to preko Zokijevih usta, kad se sagleda cijeli mandat, neće prijeći.
Da imamo hrvatsku, a ne jugoslovensku vladu, sada bi mu država, po uzoru na Tomaševića, trebala zabraniti pristup svim objektima u vlasništvu države, uključivo i Ured predsjednika, državne ceste i sve ostalo, obzirom da je on, za razliku od Thompsona, istinski kršitelj Ustava o čemu postoji i presuda Ustavnog suda, i cijeli mandat ove vlade će biti pod sankcijama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čim taj progovori negdje pravi štetu. Bolje da šuti.