FlixBus otpustio vozača autobusa nakon što su otkrili što ima tetovirano na ruci
Tetovažu na vozačevoj ruci prošli tjedan uočio je francuski putnik na putovanju iz južne Francuske u Bergamo
Komentari 97
trebo je reć - ošmirglaću
Antife su besmrtne .
Niskobudzetna.. Ovo je dobro
Mora III world war da rešimo nedoumice...
Ne može flixbus otpustiti vozača već firma u kojoj vozač radi. Flixbus nema ni vozača ni autobusa,to je firma koja ima aplikaciju i koncesije,kao Uber. To je firma kruha bez motike! I bezobrazno su skupi. Kad prodaju određeni broj karata onda im ijena na određenoj linije poskupljuje dvostruko i trostruko. Legalna pljačka putnika.
Rent bus ,rent driver. Guli kože.
Dobro je još prošao samo s otkazom, svim takvima koji tetoviraju nacističke simbole bi trebalo za kaznu dati min 5 godina čišćenja klozeta u Auschwitz-u tako da svaki dan razmišljaju zašto su tu.
Budala, triba je tetovirati ZDS i voziti po Rvackoj. Bija bi heroj, a ne kreten
Moram priznat uživam u komentarima, posebice onih koji ne shvacaju da je antifašizam civilizacijsko dostignuce !!!! kako se ponavlja '45.-a.....Frkica... Asshole im se se stisnuo.
Nema brige za njega u Hrvatskoj dobije odmah posao!!
Bravo!
Fahrenheit 451
Treba to srediti na Titin način.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Možda je to redovna linija za Poljud!?