Evo što je Kolinda Grabar-Kitarović obećala Udruzi Franak
Predsjednička kandidatkinja obećala je da će se javno zeuzeti za izmjene Zakona o potrošačkom kreditiranja (ZPK)
Komentari 25
Kako bi vojnici rekli...Ivo broji sitnoooooooo...
Kolinda: “Samo mi dajte glas na slijedecim izborima da zivim na vas racun naivni gradani Hrvatske. Moja obitelj jedva ceka pobjedu da se na vas racun debljamo, i dobro obogatimo. Za vrijeme mandata koristicemo maksimalno sve sto mozemo. Obecala samam Sanaderu da cu ga izvuci iz zatvora, morate razumjeti puno je za mene napravio. Da gradani Hrvatske , Ja cu biti Ja!”
Je li rezervirala kartu za Brisel ova. Dosadila je Bogu i vragu sa svojim praznim obecanjima. Nema ni Premijer tolko ovlasti kolko je ova umislila, ni Engleska Kraljica si ne umislja toliku moc koliko ovaj Karamarkov i Vasin potckalo. Smijurija, mene bi bilo sramota blamirati se toliko pred narodom.
šta košta obećanje-ludo radovanje
Ma nije li sve to vec rijesio Josipovic s Frankom??? bar tako prica!!!
Zasra ona i šefa i stanicu.
Prognoza -Kolinda 54.24% -Josipovic 44.22%
Opa, demantirali me... nisu izabrali stranu, nego su razgovarali i sa jednim i sa drugim... cestitam udruga franak... samo se bojim da nikaj od toga... Namjera je postena i dobra, ali kod krivh ljudi.. i jospiovic, kao akualni predjsednik je je mogao vladu i mistra financija i pravosuđa prozvati i zatražiti rezultate vezano uz presudu u slučaju franak, ali to isto je u saboru mogao zatražiti i bilo koji HDZov zastupnik... međutim, s obzirom da niti jedni niti drugi ne mare za sirotinju, to se nije dogodilo... Sve su to samo price
Kolinda mudra pametna jaka zena ima sve kvalitete Presjednice
OGER ŠTO TI JE KLOTILDA -ogavan si-
Kako Hrvati slijede onu iz evandjelja: budite svi djecica. A evandjelje im cita Klotilda.
Dat cemo glas Kolindi.Na sljedecim izborima cemo glasati za bilo koga samo ne za HDZ ILI SDP.
imanovog starog -valjda je to očuh -----------greška je davno učinjena prije 15 godina kad su hrvati ili izborni inžinjering hrvatima nametnuli jugoslavene za presjednike HRVATSKE--
ajd kolinda lupi šakom po stolu da se malo nasmijemo .
OGER ------ivo pupi i prota perić na svoj badnjask poručiše nam ------ljubi neprijatelje svoje -iz kojeg je to evanđelja zemlja još pod minama 2 000 pobitih vodimo kao nestali a oni ne žele reći di je ta masovna grobnica najvijerovatnijeijerovatnije radi neke trgovine ili ucijene ko sa mrtvima trguje zamislite te - ljubite nepriljatelje svoje--otac sin i duh sveti -čuvaj nas od sotonista-
srbići imate li išto dodati pa to je svileni lažov sve već rekao pa to je potrošeno ovim samo dokazujete koliko vam je mozak izapran u lugšiji to je stara hrvatska metoda dezinfekcije od svih bakterija poslije toga slijedi prakljhečaprakljheča poslije praklječe rifljača i vas bi zbilje trebalu dezinficirati tuknete po brozu-i jugoslavebnstvu a neki i po bradatim spobodama shvatite dfa hrvatska neće više ići u beograd po mišljenje- jasno- kako vas nije stid-
One obecala? Pa ta zena govori samo neistinu u kojoj je vec 10 puta ulovljena.
stiže velika podrška obespravljenih lajkaša iz Bangladeša,Turske i Ugande Kolindi
"Zauzimanje za ocjenu ustavnosti Zakona o ovršnom postupku" vidi se nije iz RH to je odavno poslano
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Manja sramota je lagati nego krasti.Kolindi ne mogu da nadju greske pa se uhvatili da ''laze'',a drugi i lazu i Kradu.