Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ŠTO ĆE SE DOGODITI
Povratak na članak

3 scenarija nakon referenduma u Grčkoj

U nedjelju birači na referendumu odlučuju o nečemu što je već gotova stvar

Komentari 47

RM
rmd3
23:08 29.06.2015.

A zašto nebi Evropljani birali oćemo li Grke ili ne u Evropi vec tamo par ljudi da kroje sudbinu Grka zar ste takvu vladavinu htjeli imat totalitarnu ja bi da Grcima otpišemo sve pa nek krenu od nule a EU nek im uhapsi sve lopove u drzavi jer jedino kaj ovaj EU nema jer Policijski odijel za kriminalne politicare i lobiste.

VL
ZA
zagabria1
09:41 30.06.2015.

U Grčkoj je bankrot postao standardna stvar. Tko se još čudi ze mlji zbog koje je nastala poslovica dužan ko Grčka. Taj narod tamo je specifičan, voli uživati a manje raditi. Voli muljati državu, iskorištavati što god se da. Vrlo slično nama

VL
BA
balic
08:50 30.06.2015.

Odbiti ispruzenu ruku moze samo samouboica.Ako sad ne prihvate sto im je ponudjeno onda nek idu Briks-u. :)Putin ceka na takve.

VL
DU
Deleted user
08:40 30.06.2015.

Grčka je prva razvijena zemlja koja neće platiti ratu MMF-u. U ponudi EU grčkoj između ostalog stoji da se penzije neće smanjivati do 2021god., što bi trebalo biti smirujuće pred referendum, ako Grci uopće čitaju dosta opširne dokumente EU-a ili će slijepo slušati svoju vladu, koja ih nakon svega namjerava odvesti u krilo rusima i Kinezima, i zaokružiti ne EU.

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
23:34 29.06.2015.

kome da vrate novce?

VL
RM
rmd3
23:05 29.06.2015.

A di je ta demokratska i solidarna Evropa?Jer to blagostranje koje ste ljudima obećali?Što nist Grcima pamet rodavali prije 30g kako treba drzavu vodit vec ste ih gledali kako propadaju ko Hrvatska danas samo da budu u duznickom ropstvu to vam odgovara samo ljudska patnja na fini nacin ,bjeste iz EU i odite u Azijsku uniju i aj bog na nogama ste za 2-3 g

VL
Avatar d-ano
d-ano
22:55 29.06.2015.

Grci bi sad rado vani izasli ,,,,izsetali iz EU lihvarskog sistema,,,, EUprogram to ne dozvoljava ,ustvari nije ni predvidjeno da se izadje ,,,,,jednom si usao i nema vani,,,,,,,,,,slijepo crijevo EU,,,,,(ne brinite Eu krpelj ce jos dugo visjet nad Grckom samojet nad Grckom samo ne onako kako je zelio vec kako Grci odrede,)

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.