3 scenarija nakon referenduma u Grčkoj
U nedjelju birači na referendumu odlučuju o nečemu što je već gotova stvar
Komentari 47
U Grčkoj je bankrot postao standardna stvar. Tko se još čudi ze mlji zbog koje je nastala poslovica dužan ko Grčka. Taj narod tamo je specifičan, voli uživati a manje raditi. Voli muljati državu, iskorištavati što god se da. Vrlo slično nama
Odbiti ispruzenu ruku moze samo samouboica.Ako sad ne prihvate sto im je ponudjeno onda nek idu Briks-u. :)Putin ceka na takve.
Grčka je prva razvijena zemlja koja neće platiti ratu MMF-u. U ponudi EU grčkoj između ostalog stoji da se penzije neće smanjivati do 2021god., što bi trebalo biti smirujuće pred referendum, ako Grci uopće čitaju dosta opširne dokumente EU-a ili će slijepo slušati svoju vladu, koja ih nakon svega namjerava odvesti u krilo rusima i Kinezima, i zaokružiti ne EU.
kome da vrate novce?
A di je ta demokratska i solidarna Evropa?Jer to blagostranje koje ste ljudima obećali?Što nist Grcima pamet rodavali prije 30g kako treba drzavu vodit vec ste ih gledali kako propadaju ko Hrvatska danas samo da budu u duznickom ropstvu to vam odgovara samo ljudska patnja na fini nacin ,bjeste iz EU i odite u Azijsku uniju i aj bog na nogama ste za 2-3 g
Grci bi sad rado vani izasli ,,,,izsetali iz EU lihvarskog sistema,,,, EUprogram to ne dozvoljava ,ustvari nije ni predvidjeno da se izadje ,,,,,jednom si usao i nema vani,,,,,,,,,,slijepo crijevo EU,,,,,(ne brinite Eu krpelj ce jos dugo visjet nad Grckom samojet nad Grckom samo ne onako kako je zelio vec kako Grci odrede,)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zašto nebi Evropljani birali oćemo li Grke ili ne u Evropi vec tamo par ljudi da kroje sudbinu Grka zar ste takvu vladavinu htjeli imat totalitarnu ja bi da Grcima otpišemo sve pa nek krenu od nule a EU nek im uhapsi sve lopove u drzavi jer jedino kaj ovaj EU nema jer Policijski odijel za kriminalne politicare i lobiste.