Europska unija i SAD upozoravaju: Dodik ruši Dayton
Vučić doveo ministre u Sarajevo i Dodiku poručio – BiH jest država!
Komentari 75
@Plan.B Bosna nije Hrvatska nego je Hrvatska Bosna...Zar nevidis dasu svi u HDZ Bosanci i Hrvatski domoljubi.
Dzilkos Dodik rusi sam sebe
Svim ljudima na prostoru bivše SFRJ, pre svega, trebalo bi priuštiti dobro, kvaitetno obrazovanje. Zašto? Da naučimo da ne slušamo i slepo pratimo naše političare, od kojih su većina primitivni, neobrazovani tipovi.... Ti isti političari, svi redom od Miloševića preko Tuđmana, Izetbegovića pa dalje... oni su nama rekli da mi ne možemo živeti zajedno... Moj deda iz Slavonije i drugi iz Toplice se nikada nisu svađali, već naprotiv - uvažavali su se. Verujem da nama trebaju političari koji će ljudima reći da se mane gluposti i mržnje jer smo svi mi jedan te isti narod, a treba nam rad , red i mir (Ante Marković) i nikome neće pasti na pamet da mrzi komšije i da ide u rat, da pravi referendume..... itd. Mi strašno puno vremena provedosmo u prošlosti, a ostatak sveta ode napred...Sloveni uozbiljite se!
Ruši Dejton, pa je stoga neprihvatljiv. Kome Inziku i sl. kreaturama. Sjetimo se Hercegovačke banke i tih akcija. Jedini rezulat: rušenje hrvatske ideje i snova! E moja EU/SaD, i Vaši visoki predstavnici, vi ste svi zajedno sa tim Dejtonskim papirom, otpad!...
Ovaj orangutan nece dobiti svoju bananu nikada!!previse je onih koji to nece dozvoliti i dobro je tako!!nema podijele Bosne!!!niti bilo koje drzave vise na Balkanu!!DOOOOOOSTA!!!!
Srbi sve i svakoga napali ali interesantno... Uvijek drugi krivi‼️Pametnome dosta‼️
Da ne idem daleko u proslost bice dosasadno. Samo ovo da kazem . 1992 godine na Bosnu se srucila ogromna vojska sa svojim orudem. 70 % teritorije okupirano od neprijateljske zive sile. I sta se desi? Bosna opsta kao drzava , isto kao sto je opstala kad je izvrsena aneksija u Berlinu. Cudna je to zemlja, dobrocudna ali zilava i tvrdoglava . Nastala je prije 1000 godina pa najmanje jos 1000 godina ce gordo da prkosi svim neprijateljima sa ove ili one strane...
Tko im je uopce dao da stvaraju drzavu u drzavi?? republika srpska.. gdje tog ima?? nikada nisu ni bili na tim podrucjima, a sad imaju drzavu. .strava! steta sto se moralo stati pred banja lukom..
Pseudo Republika Srpska nastala nad GENOCIDOM TIPIČNO SRPSKI. Ko trazi sve... Na kraju mu ostane ništa!! ZDS‼️
Europska unija i SAD upozoravaju: bolje da prestanu upozoravati i mješati se u sve i svašta. Nisu sposobni riješit nijedan vlastiti problem nego svugdje po svijetu izazivaju kaos i nesreću.
Republika Srpska je nastala na genocidu. Ona se može porediti samo sa Ruandom a nikako sa Republikom Kosova. Sa Republikom Kosova ima slićnosti po tome da su se i na Kosovo dogadjali istovjetni zliočini nad Albancima kao i u BiH nad Bošnjacima i Hrvatima. Kompletan državni, vojni i policijski vrh Srbije pravomočno je osudjen za udruženi zločinački poduhvat sa ciljem menjanja etničke strukture stanovništva Kosova, ubijanjima (13.500), silovanjem (20.000), protjerivanjem (preko 800.000), uništavanjem bogomolja (oko 280), gradskih jezgri i naselja gde nije bilo borbenih dejstava itd. itd. itd. Sa Republikom Kosova se može porediti Republika BiH tj. ona treba da ukine RS sa teritorije BiH kao što je Republika Kosova ukinula Srbiju sa svoje teritorije ili kao što je Republika Hrvatska ukinula razne SAO sa svoje teritorije.
Četnička posla. Jednom četnik....
Ja sam nešto načuo da Dodik hoće da se pripoji Hrvatskoj, ali ga je strah da, ukoliko dođe kradeze na vlast kako će sa većim lopinama od samog sebe surađivati ? :))
Dodik je slićan HDZ želi podjelu BiH da bi mogao uživati u svojoj fotelji kao onaj cezar.
I tko mu što može, pa On je Srbin. I Srbi u Hrvatskoj imaju veča prava od Hrvata i nitko im ništa ne može. Samo podignimo glas i odmah se javi desetina udruga za zaštitu prava a oni mogu prozivati sve i svakog za bilo kakve gluposti po njihovom mišljenju. I opet tko im što može pa izglasali smo im takova prava. I to treba promjeniti, hitno. Pozdrav dobrim ljudima
@sa-nj a 95 nije bilo marijonizacije kadste sa Bosnjacima dosli do Banjaluke..E prodane duse HDZ-ove.
Rs je genocidna tvorevina nastala da se smiri razularena bagra u svom naci pohodu. Perspektivu nema baš nikakvu i čim prije je ukinu to bolje i Bosni ponosnoj i Hrvatskoj a u konačnici i Srbiji jer neće više biti zločestog djeteta koje treba učiti lijepom ponašanju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Četnička posla, nikada od tog smeća ljudi.