Eskalira sukob Trumpa i Njemačke: 'Broj vojnika smanjujemo za daleko više od 5000'
Do poteza je došlo nakon što je njemački kancelar Friedrich Merz u ponedjeljak rekao da Iran "ponižava" Washington za pregovaračkim stolom.
Komentari 4
To je zapravo bila okupacija još od 1945 za njemačku je to dobra vijest.
Ljudi kod donošenja odluka imaju emocionalne probleme, zato mislim da će u budućnosti svaku odluku nekog vođe morati provjeriti UI ili AI kako kraće zovu umjetnu inteligenciju, a da bi odluka ili rješenje bilo doista realno a ne samo odgovor nečije povrijeđenog ega ili narcizma i sl.
Okupator prijeti da će povući vojsku 😆 gdije toga ima?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa dobro, evo prilike za sirijce, afganistance, iračane, itd itd ....upražnjena radna mjesta se nude,neka pokažu koliko vole svoju novu domovinu.