Erdogan izvršio čistku više od 50.000 ljudi! Turski premijer: Isčupat ćemo korijene te paralelne terorističke organizacije
"Ta paralelna teroristička organizacija više neće moći biti učinkovit pijun nijedne zemlje", rekao je premijer Binali Yildirim.
Komentari 34
kako se slepo brani vlast i kako se gusi ustanak ovim cinom Erdogan je potpisao svoj kraj Teski dani za osmanlije nece se ovo tek tako zavrsiti
Turski premijer "Iscupacemo korjene te paralelne terorristicke organizacije". To bih znacilo,da je i vlada Turske s Ergovanom na celu takodjer teroristicka organizacija.
Ma prava stvar!!!! u samo 5-6 dana rješio se ...svih neprijatelja ....a mi godinu dana tražimo svijećom umjetnike svastičare s Poljuda :::? Divota !
I tako je ISIL preuzeo Tursku. Sljedeći korak je širenje Turske (rat) na okolne zemlje....već viđeno u Njemačkoj za vrijeme A.H. i Srbiji za vrijeme S.M. A znamo kako to i završava, Bogu hvala!
eregona nam je lansirala i plasirala amerika kad je išla tobože rušit diktatore na onim prostorima sadama i gadafija za ustupke korištenja baza i ljudi moji vidi se što su napravili europi i tako će sad bit isto s turskom koja će ukinut sve zakone pod krinkom nećeg i stvorit ćistu islamistićku državu što i jesu al će gnjet svoj narod i još i poćet nas jer s svojim izjavama njihova kompanije to i dokazuje kad vele da ćiste vojsku nastavnike i sve što im trenutno smrdi i ko li će imstat na kraj kad se razmašu niko ..ameri će gledat svoju korist a vi ćete ulaskom njih u uniju imat muđahedine koji će moć kupit što im se prohtije jer imaju love kao blata svak normalan ćovjek to vidi samo ovi uspavani europski vladari ne i to je kraj i raspad unije jer je narodu dosta tih politićkih sranja jednom rjećju sama unija je nedolićna kad uopšte ide pregovarat s takvom državom koja radiu ćistke politićke jer što imaju sudci s državnim udarom i kako uopšte s nekim takvim pregovarat koji jasno veli da neće do kao kraja života hranit pobunjenike nego da će ih pobit .jednom rjećju unija i njeni sami temeljni zakoni padaju kao pijanci jer starćeki u vlasti više ne vide i neće ništa jer je njima trenutno dobro .jednomrjećju gadi mi se i politika i izjava jjjjamera kao usporedba da su turci druga najjaća vojna sila tu nek se gone u kkkkki oni jer su kumovali i kumuju pod krinkom uvozne demokracije svemu što se tu dešava i sad opet hoće svoju jebbbb demokraciju i silu nabit nama svima pod baukom straha od rusa a oni bi kao bajage trebali štitit nas sve ..moš si mislit dok on i ovi naši budalaši pokrenu vojsku nerko ko li bi htio mogo bi pol unije razbucat da hoće al nije niko to nego samo politićari i ameri radi svojih interesa kljukaju narod bez veze .i na kraju ispada da je amer veći pohlewpnjak i opasnost nego li onaj kog ustvari napada i kojim nas straši zajedno s vlastima jer jjjjj rus nije niti ne napada nikog nego samo pokušava napravit reda tamo gdje su ameri s svojom koalicijom usrali motku i doveli do ovog sranja koje nam se svima dešava .jednom rjećjunarod unije polaća krvlju ovdje na ovim prostorima njihove promašaje a njih boli neka stvar jer oni su na drugom kraju zem kugle
zaboravio je uhapsiti bar 10000 kuhara
malo podsjeća na staljinovske metode.
0v0 je dobar primjer za hrvatsku ocistit se sljan´ma sad ces da me b rises ali kad se to napravi mala svicarska
briga nas
erdogan,je drugi staljin,sve protivnike unisti dok su poceli nicati,insceniraj drzavnni udar i zatvaraj i ubijaj nevine ljude.svi protivnici moraju smaknuti biti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Očito je da je spisak političkih protivnika već bio pripremljen. Ako puč nije lažan, onda je razlog puča možda upravo taj spisak.