Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 83
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Sud u Strasbourgu
Povratak na članak

Elektroprivreda BIH tražila zaštitu nekretnina u Hrvatskoj

Predstavke, koje su podnijete 29.11. ove godine, odnose se na objekte u zemljišta koje EP BiH posjeduje u Sutivanu, Gradcu, makarskoj, Biogradu na Moru, Lukoranu i Baškoj Vodi.

Komentari 1

ZZ
zzbabac
16:49 12.12.2013.

Zar to nije rijeseno sukcesijom, ili slijedi povrat svih sindikalnih odmaralista dragim regionalcima?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.