Ekstremni nacionalizam nije donio dobre rezultate
Birači će kazniti HDZ jer je iznevjerio obećanja, dok će uspjeh SDP-a ovisti o porukama, smatra Pupovac
Komentari 74
E baš ste našli pravu osobu da komentira ekstremni nacionalizam. Još ste mogli pitat Slavicu Lukić, Sašu Kosanovića, Jovanovića i onog iz Rijeke koji optužuje navijače Hrvatske za navijanje onaj neki Zoran.....I vi ste se sveli na .....nikakve novine....sve ste veća konkurencija Jutarnjemmmmmmmmm samo morate zaposliti Tomića kao kolumnistu ili možda Jergovića ....
Najveći extremni nacionalista si ti!
Ne mogu vjerovati da kineski predsjednik izjavi da je Nikola tesla roden u Srbiji,mozda u "velikoj Srbiji".Što rade naše sluzbe za suzbijanje srpske propagande?
Ekstremni nacionalizam? Prije lijevi revolucionalizam proveden kroz medije i udruge. Milanović svojim stalnim napadima nije dozvolio vladi niti da počne raditi i to sve preko Mosta koji je glumio oporbu i moralnu vertikalu... I što nas sad čeka? Pobjeda SDP-a, godine novih poreza i jačanja birokracije, daljnja devastacija privatnog sektora, svađa sa svima, medijska cenzura, 4 godine optuživanja onih prije itd. Zapravo, nastavak Milanovićeve katastrofa... Pa nije normalno da je ova vlada, koja skoro da nije postojala napravila više investicija nego Milanovićeva u 4 godine. To samo pokazuje kako djeluje Milanović i u kakvu izolaciju nas vodi...
Želimo javnu objavu imena sudionika onih koji su se borili protiv ove države i njihovih roditelja, kad ste objavili registar branitelja može se objavit i registar agresora, pa onda neka Pupovac govori o zaštiti manjina kad na
Ha ha ha ha. Pa tko će povjerovati bilo kojoj njegovoj izjavi o nacionalizmu ? Upravo je on taj koji non stop gura ekstremni nacionalizam. Te ovo, ono, a svim nacionalnim manjinama u RH dobro osim Srbima po njemu a ja poznajem dosta ljudi srpske nacionalnosti i ne fali im ama baš ništa, dapače, bolje žive od mene. Drži ti samo taj tempo, već su te i Srbi prokljuvili, kune su ti drage Hrvatske i ništa više.
yugo-nacionalizam je jedini ekstremni nacionalistički pokret koji postoji u RH
Milorade a što je to ekstremni nacionalizam o kojemu stalno kmečiš?
ovaj je samo jedan od onih koji razaru hrvatsku državu iznutra..
Ekstremni nacionalizam tebe održava u političkom životu Pupovac. Ti si najesktremniji nacionalist u Republici Hrvatskoj, ekstremni prosrpski nacionalist. Nakon tebe najekstremniji nacionalist je Zoran Milanović, ekstremni projugoslavenski nacionalist. Vas dva cvjetate na ekstremnom nacionalizmu i sustavno provocirate Hrvate.
Kakvih li gluposti iz miljea dvoglave aždaje i njezine virtualne stvarnosti. Ekstremni nacionalizam? A što je to konkretno? Isti ljudi koji su se na ovoj državi izuzetno obogatili lupaju iste one parole koje žvakaju godinama. No narod je za to kriv. Trebalo je promijeniti izborni sustav na referendumu i ovakve likove s nekoliko tisuća glasova torpedirati iz sabora. Dodaj im Karamarka i Milanovića koji samo o takvim temama znaju, i prokleti krug je zatvoren. Oni trkeljaju o nacionalizmu, domoljublju, plaćice sjedaju, a zemlju u 2015. dostigla Rumunjska. Narod je kriv kad nema pameti.
lik koji ide svaki mjesec kod četnika nikolića na konzultacije nam priča o ekstremnom nacionalizmu..
Pupovče ako je itko naci onda si ti! Tvoj podli pogled govori o tebi koliko mrziš one ljude koji ne misle kao ti. Nemo da vrijeđađ poštene i vrijedne srbe u Hrvatskoj. Ti unosiš razdor među vjeroispovjestima i narodnoj pripadnosti. Za normalnog to nije uoće važno tko u što vjeruje. U zlatno tele i Jupitera. Tebi je samo novac bitan.Fćka ti se ima li srbin u Lici KORU KRUHA. TI i tvoje novine koje mi financiramo a takvo smeće pišeš u njima. Ravno Adolfu.Srami se. Želim u miru živjeti a ne da slušam i gledam te kako si dvoliča. Tebi je srce u srbij a stražnjica u hrvatskoj. Ovo je samo ljutnja na tvoju glupost.
Gospodine....pocnite se integrirati u drustvo i ne cvilite za svoja prava jer smo svi u istom dreku....vi ste ti koji radite razdor a kada vam se odupire cvilite da nemate prava...volite zemlju u kojoj živite i nemozete imati veca prava od bilo kojega čovijeka u nasoj domovini...
dok si ti u politici stalno ce Hrvati biti ekstremni ekoman
hrvatski Srbi,ne slušajte ovog čovjeka.on se ne bori za vas,nije ga slučajno njegov veliki ideološki saveznik nazvao etnobiznismenom.ne mogu vjerovati da u vašoj zajednici nema pametnih ljudi koji ne mogu vidjeti da vas vezivanje uz bivše komuniste i njihovu ideologiju vodi samo u probleme.nekad komunjare a danas SDP samo vas iskorištavaju za svoje podle ciljeve isto kao i oni preko(prečani) koji maštaju o velikoj srbiji.
Ekstremni nacionalizam nije donio dobre rezultate................jer to misli,,,,na srpski extremizam,,,jer polako opet okupiraju hrvatsku,,,,,,podmetajuci svastike ,,,bakljade,,,da sto vise stete nanesu hrvatskoj....on i sekta zvana sdp sa pristavim hrvatskomrscem na celu
Pupovac se nada da će na vlast doći kriminalni tip poput Milanovića i Sanadera koji su mu dali stotine milijuna naših kuna. Samo mu je Mrak Taritaš dala iz ministarstva graditeljstva ( ej, graditeljstva ) 1,2 milijuna kuna naših novacaca za nekakve fantomske koordinatore, i to u zadnjim satima vladavine SDP-HNS kamarile.
Kada ce takvi kao Pupavac biti napokon prognani iz hrvatske???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Milorade a da nam objasniš što je manjini koju ti navodno zastupaš i na čijoj muci živiš kao bubreg u loju već desetljeće i više donio tvoj velikosrpski ekstremizam i tvojih u SDSS.