Dvoranom odzvanjalo: Ako smo sami, kapitulirat ćemo
Kao što obnavljamo svoje domove, fasade, automobile, frizure i znanje, tako neprestano trebamo obnavljati i vjeru, kazao je Linić pred osam tisuća vjernika svih generacija
Komentari 21
Vatican is the smallest independent state in the world both in area and in population. ZA ANICU 08 Vatikan je najmanja neovisna drzava u svijetu,i u povrsini i populaciji.
vin-bush anica 08 je iznijela svoje mišljenje.Ti nisi itnio niti svoje niti mišljenje.Ali nema da brigaš.Nisi ti jedini koji lupi i preživi.
hvatajte se Ivančića i hagioterapije tu je sve objašnjeno na razuman način a ovo kako Linić djeluje to je pomalo zatrčavanje pred rudo-slabo pojašnjeno
Samo napravite ispit savjesti svaku veče prije počinika. Trudite se ! Svakodnevno! Iskreno!
Bog : samnom je u meni je..pokraj mene je...u i cesto mu se obratim.... Vjerujem u Boga i molim mu se kad sam sretna i zalosna....Deset zapovjedi Bozijih strogo primjenjujemo cijeli zivot.... Zivim cist zivot..pomazem svima kojima mogu i kolika mi je mogucnost...\"popricam sa Bogom cesto\" u dobru i zlu.. U Crkvu ne idem.....imam problem shvatiti zasto je Vatikan najbogatija drzava na svjetu.Zasto popovi siluju dijecu,zasto se ja trbam ispovjedati covjeku o mojim problemima ....kad ne zivi normanalan zivot... Crkva danas me umara..Plati rodenje,plati krstenje plati smrt...daj,daj ,daj... Ja dajem djeci bez roditelja..za vremenske nezgode..bolesne ,gladne i pacene...gradske besplatne kuhinje.. Kad je moj dan okoncan...inventura moga dana mi pokaze koliko sam ja dala za moga Boga.
Kao prvo Vatikan nije drzava, vec Institucija koja ima ovlast nad svim crkvama.I prije se za sve placalo.Drugo,nitko nije primoravan ici u crkvu,ostaje da svako sam odlucuje ,ici ili ne ici.Trece ,koliko puta se ispovjedi ljudima ,koje poznas,pa sta se se mjenja na dobro??.Nista,jedino to da drugi za tudje probleme znaju iako zive normalnim zivotom,ali se raduju tudjim negodama.
E tako za one koji nisu upoznati \'\'anica08\'\' : Vatican City - Definition Status Civitatis Vaticanae Stato della Città del Vaticano (In Detail) National motto: None Official language Latin1 Capital Vatican City Pope John Paul II Secretary of State Angelo II Secretary of State Angelo Cardinal Sodano Area - Total - % water Ranked 193rd 0.44 km² Negligible Population - Total (2004) - Density Ranked 193rd 921 2093/km² Independence - Date Lateran treaties 11 February 1929 May 23, 1949 October 3, 1990 Currency Euro (€)2 Time zone - in summer CET (UTC+1) CEST (UTC+2) National anthem Inno e Marcia Pontificale Internet TLD .va Calling Code +379 1 Italian is commonly used. Official language of the Swiss Guard is German. 2 Italian lira prior to 1999. The State of the City of the Vatican or the Vatican City (Latin: Status Civitatis Vaticanae, Italian Stato della Città del Vaticano) is the smallest independent state in the world (both in area and in population), a landlocked enclave surrounded by the city of Rome in Italy. The Vatican is the home of the Pope, and forms the territory of the Holy See, the central authority of the Roman Catholic Church. The Vatican City includes the Vatican Hill (mons vaticanus), whose name predates Christianity, and the Vatican Fields north of the hill, upon which St. Peter\'s Basilica, the Sistine Chapel, and the Vatican Museums are built
Gospodin Linić je održao jako dobar reklamni miting za crkvu. Sigurno je prikupio mnogo milodara za svoju instituciju. Dobar biznis. Što u svojoj biti i je svaka religija. Sve vjeruju u istog boga - vrhovno biće - ali na svoj način i lijepo se međusobno istrebljuju. Glupo.
Cenzura. ... na pozitivne ,,,reakcije..Zašto?
valjda zato kaj ovdje nema niti Boga niti Allaha već samo Admina...
Admin je iznad Boga. Bog nam daje slobodu da mislimo i govorimo na glas, da budemo i vrazi ako to želimo ali admnin ne. Tko je kao Admin?
sloboda volje ... Nekada su cenzuriralo pozivanje na mržnju..a danas se cenzurira pozivanje na ljubav....čudno vrijeme...čudni ljudi... cenura ljubavi....to je problem ne samo VLa nego i cijelog svijeta...upravo to...
Nek\' živi ljubav!
Bravo Nevera,bravo.Ljubav je sam Bog,samo što sitne duše to ne prepoznavaju.
Gospodin Linić govori kako se u spoznaji vjere ne smije ostati na nivou vjeronauka, već treba rasti u vjeri, odnosnovjru sagledavati u njenoj dubini i suštini.Pa šta znače kasnije pouke kritikom onih koji su,rastom u vjeri, spoznali kako im za kontakte s Bogom u sebi ne treba posrednik, već da moraju i dalje primati spoznaje kroz Crkvu?
da, da, daaaaaaaaa, samo kroz mene mozete izbjeci bozji bijes; sto je to nego prodavanje reketa - zastite od nasilja moje vlastite druzine??? sve je to kriminalna udruga za prodaju reketa, uznemiravanje javnosti sirenjem laznih vijesti i prikrivanje kaznenih djela vlastite druzine...
anica 08 Nemaš pojma šta pričaš!Trabunjaš....Razumiješ se u institut ispovijedi k\'o Mara u kriv .....!
To što sam rekao da anica08 pojma nema što govori,eto,to je moje mišljenjePrethodno si i ti veliku misao rekao:\"Pa šta znače kasnije pouke kritikom onih koji su,rastom u vjeri, spoznali kako im za kontakte s Bogom u sebi ne treba posrednik, već da moraju i dalje primati spoznaje kroz Crkvu\"Eto,ne treba im posrednika,primaju spoznaju kroz Crkvu!!!!Jako interesantno.Opet ću te citirati:\"\"Nisi ti jedini koji lupi i preživi.\"\"
Pa gosn.vin-bush,očito niste razumjeli niti moj komentar, a još manje svećenika Linića.Dakle g.Linić poziva na uzdizanje u vjeri, a onda mu se ne sviđa ako netko uzdizanjem u vjeri ne dođe do spoznaje o neposrednom kontaktu sa Bogom u sebi bez posredovanja Crkve )institucije).Kada govoriš o INSTITUTU ISPOVIJEDI komentatoru pod anica 08, navodiš kako se ona u to razumije k\'o Mara u kriv .....!Za mene je i ispovjed nekom službeniku spomenute institucije vjerskim uzdizanjem prerašćeno (vremenskim naročito).A da objasniš taj institut ispovijedi?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
stijef Što misliš na koji način tebi pomoći?