Dvojica policajaca optuženi zbog nasilja nad migrantom: Jedan ga je udarao, drugi nije ništa prijavio
Državljanina Afganistana više je puta zatvorenom šakom udario po glavi i rukama te nogama po tijelu i nanio mu tjelesne ozljede
Komentari 2
Ostavite naše redarstvenike na miru...
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zbog nasilja nad migrantom? Zar taj migrant nije nasilno i protuzakonito pokušao ući u RH? Šta bi naši policajci trebali raditi, čekati da ih migranti mirno i bez incidenata zaobiđu i nastave svoj put? Premlatiti i vratiti preko granice! Nego šta!