Don Kaćunko obrijao glavu jer je vlast preuzeo Kukuriku
Bilo mi je mučno od najava da će Milanović biti novi premijer pa sam mu golom glavom odlučio ironično čestitati, kaže Kaćunko
Komentari 278
hvala bogu da su mi oca ubili oslobodioi,pogotovo starjeg mi brata i sogora .Oni bi ovo cudo dozivjeli .tito je uspio bolje nego visarjonovic.A ja sa pomagal koliko sam mogao vise da ta jugovina od juczi od ruzi i sadd ljepo zivim na sloboi udobno citajuci polubracu Hrvate kako se ZDERUZ !!!!!!
nekupujem ja već zaslužim pa se osjećaju dužnima a drugi čekaju popuštanje pažnje. Ja tih sklonosti nažalost nemam
vidi, raka nabavio kukice i kvakice....
hrvoje1932 a što ti znači ZDERUZ?
Stvarno je budaletina par excellence.
e Slavko nevaljlalko ti mora da si Daltonist te koje ti stalno Spominjes Crvene odnosno Kmere ti su se davne 1989 Presvukli.
marras85 ništa vi niste presvukli već i dans sišete sirotinji krv, mjenjate dresove ko domobrani zastave.
ako te zanima kaj znaqci ZDERUZ odi lijepe studierati m lec vidi se koji te problmi mnuciju,cist si jozekov Hrvat ja sam 84 leta STAR MULEC,odi studijerati i bori se za Hrvatsku da zivis 5 zivota nebi toliko napravil kaj sam ja napravil
Kaćunko obrijao glavu TKO ga obrijao? \"Seviljski berberin\" \\ \\
hrvoje1932 ne sporim ja ništa kaj si ti napravil ali me zanima što je ZDERUZ jer sam ostali dio teksta dešifrirao a to neide nikako.
\"Nisam sigurna kako točno nebo će izgledati, ali znam da kad umremo i dođe vrijeme za Boga da nam sudi, on ne će pitati\" Koliko dobrih djela smo učinili u svom životu? \". On će vjerojatno pitati \' Sa kolikoo ljubavi ste učinili to što ste učinili?\'. \"Vidim Boga u svakoj osobi. Kada perem rane gubavca, osjećam kao da se brinem o samom Gospodinu. Nije li to prekrasno iskustvo?\" ─ I am a little pencil in the hand of a writing God, who is sending a love letter to the world.
KRAJISCHNICK ti si hrpica u Hrvatskoj i ovo nekoliko Hrvata neceju imat problema prevelikih jer Hrvati izdajice neceju s krajsnikom ni razgovarat dok ne prestranu IZAZIVANJEM VI svi u Hravatskoj ste jadnici ,nemate nikakve shanche!
marras85 ako ti kapiraš na načina kako pišeš postove jadan ti.
Izvini Slavko zaboravio sam napisati nevaljalko.
marras85 dovoljno je napisati: viktor lenac, riječka banka, šrtokovi hoteli, dojč telekom, Ina...............i svi znaju d asam glavom i bradom to upravo ja Slavko Stačajko.
Znam na koga mislis ali nije on za sve kriv :
Kaćunko ništa ne piše je li se njegovo obećanje sa brijanjem dlaka odnosilo samo na glavu, ili i na uređenje nižih katova tijela?
ava karabatić katoličke crkve
Kaćunko je legenda i pravi čovjek.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
svećenik ? želi da Bog promijeni svoju volju. Od ničeg se ne trebaš spasiti osim od samoga sebe - od svoga lažnog ja. \'Tko sebe vidi žrtvom, ne vidi i ne priznaje svoju želju da je htio biti žrtva. Akoo je netko žrtva, on je žrtva vlastitog stvaranja. Žrtva je žrtva po svojoj volji. Ne možeš imati slobodnu volju i biti žrtva.\'