Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prisega dragovoljnih ročnika
Povratak na članak

'Dok je vas mladih, Hrvatska vojska i naša domovina imaju sjajnu budućnost'

Komentari 34

ZA
zadar1
15:00 28.10.2017.

od kada dolaze ove nase cure svi moji stari vojnici se rastavili od zena....😎😎😎

VL
CH
chanchir
19:04 28.10.2017.

sretan je narod sto ima omladinu kao sto je nasa- Josip Broz Tito

VL
RE
realisticki
14:07 28.10.2017.

I mi koji Hrvatskoj želimo sve najbolje, polako počinjemo biti umorni od toga uveličavanja, važnosti i postrojavanja naših oružanih snaga, te naoružanja,Takve vijesti nas navode samo na misli koliko to sve košta, i koju ulogu u toj priči igra običanan hrvatski građanin. Takvih propagandnih članaka 22. godine nakon II svjetskog rata u Jugoslaviji nije bilo. Želja mi je da sve više ličimo nekoj naprednoj evropskoj državi, a ne da sve više ličimo Sjevernoj Koreji.

VL
FR
franjo
14:24 28.10.2017.

Mladi masovno napuštaju domovinu . Jedino mogu umirovljenici u vojsku.

VL
BM
branko.mihalic1
17:02 28.10.2017.

morat ćete mlade skuplja po europi

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
14:09 28.10.2017.

Tako je i Tito govorio.

VL
ST
Startrack
18:04 28.10.2017.

Ovo sa zenama u vojsci je budalastina. Ovo je nesto ko prva petoljetka i bratstvo i jedinstvo. Cista fantazija.

VL
Avatar UHROAP
UHROAP
23:52 28.10.2017.

"Kad bih imao samo 100000 Hrvata.. osvojio bih citav svijet" napoleon bonaparte

VL
KK
Kika- Kuja- Štrumfeta
14:26 28.10.2017.

Jos jedna generacija parazita,neradmika,uhljeba, od njih nikakve koristi nema!

VL
MX
Mister X
14:49 06.11.2017.

Lijepo i super ali sto tako lijepo i super skupo ! Neka netko si da truda da znamo koliko dugo mora jedan Hrvat da radi do mirovine godišnje za "troškove vojsku oprema i sve što ide uz to što jošš treba ! ) da se ne varamo 2 ili 4 mjesečne godišnje zarade svakog od nas kroz porez ide na to; u NATO !!!!

VL
MN
Mnd7779
16:23 28.10.2017.

još Hrvatska ni propala dok mi živimo

VL
MN
Mnd7779
16:10 28.10.2017.

pojasnite,tj Hrvati diljem svijeta dodjite,trebamo vas!!!!momci,cure će se odazvat. Hrvatska mati nećeš nikad tugovati,pusti lopuže,ukradeno nije blagoslovljeno. Volim te moja nacijo!!

VL
ZG
zgblabla
15:29 28.10.2017.

baš mi je super čitati ove zlobne komentare tipa na proračunu--a kada zagusti sa izbjeglicama, požarima poplavama samo cvile dajte nam vojsku ,gdje je vojska ....kakve ste vi šupendare.....ne bolje je biti sa kitom ur uci kao 90 ha?

VL
VI
vidum
09:01 29.10.2017.

Nema straha dok nas čuva današnja mladež. Kad neprijatelj navali, oni će derati po smartfonima.

VL
BD
bozidar.dolenec
11:52 29.10.2017.

Mladi ljudi prisiljeni iči u vojsku u državi koja ih nema gde drugde zaposliti.

VL
Avatar ilija.pravednik
ilija.pravednik
14:31 28.10.2017.

Čestitke Hrvatice i Hrvati.

VL
Avatar mama mia
mama mia
07:43 29.10.2017.

Vojska nam je najjača grana (slat ćemo je po ratištima diljem svijeta) a potom oružje koje prodajemo po svijetu koje će onda kad tad biti uperene protiv naših cura i momaka Bravo

VL
Avatar UHROAP
UHROAP
23:46 28.10.2017.

sad kad se javim budem dobio drugu pusku od one rusko rumunjske? nas HS i ZA DOM

VL
DU
Deleted user
14:39 28.10.2017.

obavezno ih dobro obučiti da znaju složit krevet ujutro i dresirat ih da budu spremni ginuti umjesto budućih domoljubnih profitera i anemičara! čestitam!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.