Dodik odbija približavanje BiH NATO-u, Izetbegović tvrdi da stranci posreduju
Ranije ovoga mjeseca sporazum o uspostavi vlasti potpisali su čelnici nacionalnih stranaka Čović, Izetbegović i Dodik te su postavili rok od 30 dana. Točku sporazuma o NATO-u srpska i bošnjačka strana različito tumače.- Popularni
- Najstariji
- Najnoviji
-
willi:
Ovdje je jasno da Bošnjaci i Hrvati vuku na jednu a Srbi na drugu stranu. Već samo to da u Banjaluci glavni Trg nosi ime Trg krajine govori da Srbi i dalje imaju pretenzije na hrvatski teritorij.
11:42 15. 8. 2019. -
Uikančina:
Ne daj se, Mile ! Nikakav NATO za vas Serbe ne smije biti prihvatljiv. Nisam mislio da ću to ikad napisati, no ovog puta navijam za vas. Dolje NATO, dolje EU !
08:19 15. 8. 2019. -
zip123:
Dodo,znas dobro da se nikoga od vas nece pitati samo se drzis u centru pozornosti,zbog glasova.
09:40 15. 8. 2019. -
ehlbert13:
Ne trošiti uzalud energiju ljuteći se na njihove laži i pokušaj izjednačavanja žrtve i agresora. Prihvatite da oni nikada nisu odustali od velikosrpske fašističke politike i ovo je samo jedna etapa gdje pokušavaju sanirati poraze i neuspjehe i nastaviti gdje ... prikaži još!e su stali. U ovoj etapi nastoje svim silama uvesti ruske vojne baze u BiH, na puškomet od Zagreba, sa "pogledom" na Knin i Jadransku obalu. Jedina realna brana takvoj politici je savezništvo Hrvata i Bosanaca i ulazak BiH u NATO i EU integracije. U tajnosti se naoružavaju dok svetosavska sekta odgaja nove generacije u mržnji, još krvoločnije od one prethodne iz 90tih. Pa vidite da na sve moguće načine pokušavaju zavaditi nas i Bosance, pri čemu im, na žalost pomaže i nekolicina tvrdolinijaških idiota sa hrvatske strane, ne videći šumu od drveta. Ne vjeruj Dodiku, Vučiću, šešelku, Dači pači, pingvinu Vulinu,Tomi grobaru...pogotovo kad ti darove nose. Srećom pa premijer Plenković kuži u čemu je "kvaka"...Mile će uskoro završiti u Moskvi, kao susjed Slobinom sinu, uskoro!
12 22:54 14. 8. 2019. -
mason:
Dodikov pradjed je dosao za repom turskog konja u BiH i on ce da presudi tko ce u NATO. I da se vrate u pradjedovinu Tursku opet bi bili u NATO u. Nek onda idu u Sibir , tamo Putler ... prikaži još! placa litar votke i snitu kruha na dan.
2 07:08 15. 8. 2019. -
Recite što mislite!