Dodik nazvao hrvatskog konzula nakon napada: 'Inzistirat ću da se pronađu krivci'
Veleposlanstvo Hrvatske u BiH uputilo je prosvjednu notu Ministarstvu vanjskih poslova BiH u kojoj traži žurnu i temeljitu istragu, identifikaciju i kažnjavanje počinitelja, kao i osiguranje pune zaštite diplomatskog osoblja
Komentari 19
Za ovo što se dogodilo kriv je Stanivuković a i Hrvatska država što takvim provokatorima dopušta ulazak u zemlju. A onda se mi međusobno unutar države svadimo jedni sa drugima
Jednostavno uvesti vize Srbiji i B i H , Vizeeeeeeeeeeee
Režiser.
i naši političari su krivi što su im dozvolili toliku lovu za njihove centre i obnove pravoslavnih crkava po hrvatskoj a koliko su dali matici hrvatskoj da je sramota
Procitao sam na portalu NN da su neke pronasli i samo prekrsajno prijavili. Nema privodjenja i uhicenja kao u Splitu, iako se ovdje radi o fizickom napadu s povredama konzula i brata.
Njegov i vučkov "fan" ga je i napao i ono što je potpuno sigurno da ga neće tražiti niti kazniti jer je vrlo vjerojatno da je napad povezan s njim i krugovima ljudi koji su njemu bliski.
Nakon što je Kosovo gotovo u potpunosti otišlo, a EU nije ni na vidiku, bizantu treba nova kost koju će baciti u priglupe mase Srba da se zabavljaju i ne misle na bijedu i izolaciju u kojoj se utapaju, dok im Vučićevci hodaju po glavama i prazne im džepove. Bit će toga sve više i češće i u prirepku Srbije i u samom anusu
Procitao sam na portalu NN da su neke pronasli i samo prekrsajno prijavili. Nema privodjenja i uhicenja kao u Splitu, iako se ovdje radi o fizickom napadu s povredama konzula i brata.
Htio stanivuković da onjuši konzula pa poslao pa poslao svoje pse
Ako malo bolje pogledate fotografiju, uočit ćete da mu iz očiju izlaze zlo, mržnja i laž.
Zasto RH uopce ima konzula tamo, nakon etnickog ciscenja od strane "nebeskog naroda" devedesetih, u toj selendri niti nema vise hrvata ili ih ima u promilima; povucite nase ljude natrag u domovinu a onom c€tni€kom provokatoru uskratite ulaz u RH i rijesen problem
U pravu su Srbi sto napadaju naseg konzula! Franjo im je poklonio paradrzavu u dogovoru s Milosevicem i sprijecio je Gotovinu da udje u B.Luku, a trebao mu je samo JEDAN DAN za to! Umjesto da je B.Luka danas slobodnii bosanski grad, ona je danas centar neprijateljske paradrzave i trajni izvor nestabilnosti za nas! Hvala ti Franjo!!
Ucemu je problem, koga stitite?
Šta su radili u 4 ujutro vani?Širili diplomaciju?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako ono bijaše u Kumu. Onaj tko prvi izrazi sućut i ponudi pomoć je naručitelj. Nekako osjećam sličnost sa ovim slučajem.