Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 175
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
GNJUSNE METODE
Povratak na članak

Dobio Nobelovu nagradu za mir, pa pokrenuo rat u svojoj zemlji: Optužbe protiv njega su užasne

Prije dvije godine dobio je Nobela za mir jer je oslobodio političke zatvorenike i pomirio se s Eritrejom. Odbacuje sve optužbe

Komentari 27

RE
Regica
09:00 27.06.2021.

A po cemu se razlikuje od Obame? Isto je dobio Nobela pa bombardirao civile po Jemenu,Siriji, Somaliji, Iraku,Afganistanu ..............

VL
DU
Deleted user
09:16 27.06.2021.

Nobelova nagrada za mir je potpuno isprostituirana, najbolje da se ukine.

VL
Avatar Malazan
Malazan
09:08 27.06.2021.

Ta se nagrada treba davati ljudima pri kraju njihovih života kad u cjelini sagledate što su učinili. Ovako se samo sramotite.. od Obame pa nadalje

VL
KA
kajbum
09:13 27.06.2021.

A obama

VL
VI
vidum
09:54 27.06.2021.

Ovo je neki neobičan tip. Dosad su dobitnici Nobelove nagrade za mir ubijali po svijetu. Ovo je prvi koji ubija svoje.

VL
Avatar Konjina3.0
Konjina3.0
10:06 27.06.2021.

Svaka šuša može dobit Nobela ovih dana..

VL
Avatar horuk
horuk
10:47 27.06.2021.

Ne mogu procjeniti situaciju u Etjopiji jer ovdje imamo premalo informacija. Ali ako aktivisti i nevladine udruge na licu mjesta izjave nesto onda to ne mora biti ni priblizno cinjenicno stanje. Iz nasega iskustva znamo da i to moze bititi samo dio asimeticnoga rata protiv jednih.

VL
FE
fedmog
10:26 27.06.2021.

U Africi su svi vlastodršci diktatori. I Obama je dobio Nobelovu nagradu za mir a izazvao najviše ratova i nereda od većine USA predsjednika.

VL
SA
samalese
13:51 27.06.2021.

Da nije u srodstvu s Obamom?

VL
SN
Snv
13:17 27.06.2021.

Nasrtljiv žalosno je da je ostalo i 7 posto vas zapadnih turcina u hrvatskoj

VL
KR
Krotila
13:12 27.06.2021.

Arafat je prvo bio terorist,a kasnije Nobelovac.

VL
DA
Darchi2612
09:11 27.06.2021.

a stvarno sam mislio da će im krenut na bolje u državi s obzirom na gradnju brane na plavom Nilu i najveći rast gospodarstva na svijetu u zadnjih nekoliko godina

VL
KA
kajbum
09:14 27.06.2021.

Zar I milosevic nije dobio isto

VL
GO
goran2hr
16:19 27.06.2021.

Nije mi poznata tamošnja situacija i možda taj predsjednik zaista i je nevaljalac. Ali sumnjivo mi je ovo "napadanje vlastitog naroda", jer ta priča postaje već obrazac. Negdje u zemlji počne oružana pobuna (čak i uz potporu stranih zemalja) i kada legalna vlast krene u kontranapad - e onda je to "napadanje na vlastiti narod". Kao i u Mijanmaru. Rohinge doseljavaju iz Bangladeša u Mijanmar i u jednom trenutku se dosjete, pa pokrenu pobunu i đihad. Ali kada se taj đihad okrene u smjeru koji nisu željeli - onda se oni u medijima pretvaraju u žrtve, a predsjednica nobelovka u zločinku.

VL
Avatar Balkanska_Analitika
Balkanska_Analitika
10:30 27.06.2021.

Ivo Andric isto nije zasluzio nobelovu nagradu, dobio ju je zbog politickih razloga

VL
ZA
zagabria6
12:00 27.06.2021.

Ako njima paše zašto da se mi bunimo

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.