Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SUKOB MILANOVIĆA I PLENKOVIĆA
Povratak na članak

Djelatnik MVEP-a došao na Pantovčak, pa mu pokazali vrata: Ispratili ga van zbog izjave koju je dao nekoliko sati prije

Tomislav Lendić se na ovom svečanom događaju pojavio, ali su ga dužnosnici Ureda predsjednika, kada je došao na Pantovčak, ispratili nazad van.

Komentari 13

RA
Rafael945
12:46 14.05.2026.

Ovo što rade likovi sa Pantovčaka je nedopustivo. Po mom mišljenju institucije hitno provesti kazneni postupak. Ti likovi rade upravo ono što radi ekipa iz Moramo. A to je podrivanje Ustava Hrvatske. Dosta.

VL
GR
grape
12:35 14.05.2026.

Uvodi se verbalni delikt. Htio bi znati koliko troši ured predsjednika i na što.

VL
DU
Deleted user
12:21 14.05.2026.

Milanović ima svoje špije koje prate što je tko "protiv" njega rekao, pa se kao prava sitna duša, osvećuje. Kod njega vrijedi ona kako izgleda izvana takav je i iznutra. Izgrižen, kiseo, bez vrata i pun sebe

VL
LL
lijepa_li si
14:48 14.05.2026.

uf,uf dobro je prošao. da smo u najboljoj državi svirao bi on diple..negdje! kritizirat maršala, nedopustivo je!

VL
NI
nitkoinista
13:36 14.05.2026.

komunisticka skola

VL
ST
starivol
15:35 14.05.2026.

Nije Ured predsjednika RH privatni prostor,niti posebna država pa da za nekog utvrdiš kako je netko "persona non grata".

VL
MA
markokara
11:41 15.05.2026.

Zoran se ugledao na Plenkija i svima koji mu nisu po volji objavi TVRDU KOHABITACIJU s mogućnošću da naglavačke leti kroz prozor.

VL
OB
obican
13:34 14.05.2026.

Ovo sto likovi iz Vlade rade je nedopustivo. Po mom misljenju institucije hitno provesti kazneni postupak. Ti likovi rade upravo ono sto radi ekipa iz Domoljubnog. Plenkovic ima svoje spije koji prate sto je tko "protiv" njega rekao pa se kao prava sitna dusa osvecuje. Kod njega vrijedi ona kako izgleda izvana takav je i iznutra. Pun sebe, kiseo, sebican. U Srbiji Vucic, a ovdje Plenkovic

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.