Direktorica Stožeru: 'Platite nam 100.000 kuna za plaće ili nas ostavite na miru!'
- Tako dugo dok ne proglasite novi lockdown i predložite financijsko obeštećenje ili dok sve ne zatvorite, mi ćemo i dalje zdravo raditi i pokušati očuvati 17 radnih mjesta - poručila je
Komentari 67
Treba platit ratu leasinga za BMW i skijanje......
Velik je problem kod poduzetnika ugostitelja i sličnih, koji ništa ne proizvode, što su navikli na dosta velika primanja, a sada odjednom toga više nema. Mogli su ranije dosta uštedjeti, ali nitko nije očekivao ovako nešto što nas je snašlo.
draži mi je život od tvojedvorane .. skini vrata najbolje
Ivanković misli da je iznad zakona a lova mu je bitnija od zdravlja građana. Treba nekako pokriti nove Mercedese za sina i kćer. Baš mi ga je žao.
jučer je plenković rekao da mjere donose rezultate i da se smanjuje broj zaraženih, čemu sad ovo zatvaranje?
Za lječenje svakog zaraženog direktorici, i svima neodgovornima treba ispostaviti račun, a ne da plaćaju hrvatski građani
Dozlogrdilo Ivankoviću šljakanje po đamahirijama i punjenje vreče bez dna zvane TTS
kakva je to sportska dvorana za 5 mil eura. Što se tiče obeštećenja nema država veze sa time, to je rizik poslovanja, tzv viša sila ili force majeure
Je, što sad, kad je vlada većinu novog zaduženja potrošila za plaće proračunskih korisnika. Ne samo većinu od tih 40 milijardi, već je potrošila i novce iz EU fondova za EU projekte, pa i tu sad kasne isplate... Bitno je samo da su plaće u javnim službama uredno rasle i da niti jedno pravo uhljeba nije narušeno. Jedini smo u EU gdje su rasle plaće u javnom sektoru u ovoj krizi, a imamo j među najgorim punjenjima proračuna u EU... Hrvatska, uhljebistan. U ovoj krizi to opet dolazi maksimalno do izražaja...
glupaco koliko djelatnika neke firmu ce doci u tvoju teretanu pokupiti virus i zarazit se, samo neka 10 ljudi 10 ce zarazirt 20 ,neki ce nastrdati možda i umrijeti tih 20 ljudi mora u samoizolaciju 10 dana puta 10 sto je 100 dana bol- ovanja za drzavu jesi to racunala?koliko je to steta ?
Ova Ivankovićka i njezin TTS cmizdre, kmeče i tužakaju uredno i redovno od 2016.g. Ništa im nije po volji, stalno prijete odlascima u druge županije i otkazima uposlenicima. Inače kćer Branka Ivankovića i supruga Roberta Magića, tzv managera regionalne glazbene scene.
pošalje se njoj račun za lječenje oni koji su se razboljeli kod nje i tužbe za sve posljedice pa neka radi.
Bravo, podrska, i tako bi svi trebali! Nek plati vlada svakom ugostitelju, obrtu, tur.radniku sta su ove sezone izgubili i sto ce izgubit, pa nek zatvore. Njemacka ugostiteljima placa 70 posto od prometa koji su imali , svakom !!!
dajte im da rade ali neka za svakog zaraženog u njihovom krugu plate liječenje !!
Joj Robi, Robi ...pa kaj još "režeš" lobje, nisi se spametil?
Kaj je neki problem prijaviti se na burzu i primati 70% place?
Joj Robi, Robi ...pa kaj još "režeš" lobje, nisi se spametil?
NE! Ja vas ne bi ostavio na miru, svi smo u ovome bit cete i vi! Makar vas puskama tjerali!!
Vlada mora postovati Ustav. Ako ne ide drugacije onda novi Lockdown sa svim onim sto uz to ide. Sve je bolje od ovoga sada, eksponencijalni rast smrtnih slucajeva i zarazenih a privreda mahom na koljenima. I ako moraju spasiti radna mjesta neka to i ucine kao sto su to napravili u ozujku. To su ionako nasi novci, mi smo ih uplatili.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Njemačka Vlada je svima koji moraju zatvoriti rade uplatu na račun promet iz 11/2019. Ako si zaradio 1ME i plaće, to ćeš i dobiti. Kod nas ćeš dobiti kit karson