Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NEĆE ZATVORITI DVORANU
Povratak na članak

Direktorica Stožeru: 'Platite nam 100.000 kuna za plaće ili nas ostavite na miru!'

- Tako dugo dok ne proglasite novi lockdown i predložite financijsko obeštećenje ili dok sve ne zatvorite, mi ćemo i dalje zdravo raditi i pokušati očuvati 17 radnih mjesta - poručila je

Komentari 67

JE
Jeronim1999
17:17 05.11.2020.

Njemačka Vlada je svima koji moraju zatvoriti rade uplatu na račun promet iz 11/2019. Ako si zaradio 1ME i plaće, to ćeš i dobiti. Kod nas ćeš dobiti kit karson

VL
DU
Deleted user
17:15 05.11.2020.

Treba platit ratu leasinga za BMW i skijanje......

VL
LI
Linomedo
20:04 05.11.2020.

Velik je problem kod poduzetnika ugostitelja i sličnih, koji ništa ne proizvode, što su navikli na dosta velika primanja, a sada odjednom toga više nema. Mogli su ranije dosta uštedjeti, ali nitko nije očekivao ovako nešto što nas je snašlo.

VL
DU
Deleted user
22:47 05.11.2020.

draži mi je život od tvojedvorane .. skini vrata najbolje

VL
IV
Ivan2083
10:57 06.11.2020.

Ivanković misli da je iznad zakona a lova mu je bitnija od zdravlja građana. Treba nekako pokriti nove Mercedese za sina i kćer. Baš mi ga je žao.

VL
Avatar nosac
nosac
16:53 05.11.2020.

jučer je plenković rekao da mjere donose rezultate i da se smanjuje broj zaraženih, čemu sad ovo zatvaranje?

VL
NE
Neo001
16:31 05.11.2020.

Za lječenje svakog zaraženog direktorici, i svima neodgovornima treba ispostaviti račun, a ne da plaćaju hrvatski građani

VL
MF
mima.flu
18:53 05.11.2020.

Dozlogrdilo Ivankoviću šljakanje po đamahirijama i punjenje vreče bez dna zvane TTS

VL
ZA
zagabria5
19:38 05.11.2020.

kakva je to sportska dvorana za 5 mil eura. Što se tiče obeštećenja nema država veze sa time, to je rizik poslovanja, tzv viša sila ili force majeure

VL
ST
stefj
17:39 05.11.2020.

Je, što sad, kad je vlada većinu novog zaduženja potrošila za plaće proračunskih korisnika. Ne samo većinu od tih 40 milijardi, već je potrošila i novce iz EU fondova za EU projekte, pa i tu sad kasne isplate... Bitno je samo da su plaće u javnim službama uredno rasle i da niti jedno pravo uhljeba nije narušeno. Jedini smo u EU gdje su rasle plaće u javnom sektoru u ovoj krizi, a imamo j među najgorim punjenjima proračuna u EU... Hrvatska, uhljebistan. U ovoj krizi to opet dolazi maksimalno do izražaja...

VL
Avatar hrvat do smrti
hrvat do smrti
13:12 06.11.2020.

glupaco koliko djelatnika neke firmu ce doci u tvoju teretanu pokupiti virus i zarazit se, samo neka 10 ljudi 10 ce zarazirt 20 ,neki ce nastrdati možda i umrijeti tih 20 ljudi mora u samoizolaciju 10 dana puta 10 sto je 100 dana bol- ovanja za drzavu jesi to racunala?koliko je to steta ?

VL
EE
eem
16:53 06.11.2020.

Ova Ivankovićka i njezin TTS cmizdre, kmeče i tužakaju uredno i redovno od 2016.g. Ništa im nije po volji, stalno prijete odlascima u druge županije i otkazima uposlenicima. Inače kćer Branka Ivankovića i supruga Roberta Magića, tzv managera regionalne glazbene scene.

VL
DH
Dinko Horvat
17:55 05.11.2020.

pošalje se njoj račun za lječenje oni koji su se razboljeli kod nje i tužbe za sve posljedice pa neka radi.

VL
MA
MareS11
17:24 05.11.2020.

Bravo, podrska, i tako bi svi trebali! Nek plati vlada svakom ugostitelju, obrtu, tur.radniku sta su ove sezone izgubili i sto ce izgubit, pa nek zatvore. Njemacka ugostiteljima placa 70 posto od prometa koji su imali , svakom !!!

VL
Avatar Burviles
Burviles
18:10 06.11.2020.

dajte im da rade ali neka za svakog zaraženog u njihovom krugu plate liječenje !!

VL
EE
eem
17:05 06.11.2020.

Joj Robi, Robi ...pa kaj još "režeš" lobje, nisi se spametil?

VL
VI
viviann
15:31 06.11.2020.

Kaj je neki problem prijaviti se na burzu i primati 70% place?

VL
EE
eem
17:05 06.11.2020.

Joj Robi, Robi ...pa kaj još "režeš" lobje, nisi se spametil?

VL
FO
fortinaf
22:35 06.11.2020.

NE! Ja vas ne bi ostavio na miru, svi smo u ovome bit cete i vi! Makar vas puskama tjerali!!

VL
00
00000000593
20:38 05.11.2020.

Vlada mora postovati Ustav. Ako ne ide drugacije onda novi Lockdown sa svim onim sto uz to ide. Sve je bolje od ovoga sada, eksponencijalni rast smrtnih slucajeva i zarazenih a privreda mahom na koljenima. I ako moraju spasiti radna mjesta neka to i ucine kao sto su to napravili u ozujku. To su ionako nasi novci, mi smo ih uplatili.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.