Detalji antikorupcijskog plana: Policija dobiva POS, suci će učiti o Facebooku, liječnici o štetnosti kuverti...
Antikorupcijske teme učit će se u građanskom odgoju, provest će se kampanja o štetnosti neformalnog plaćanja i utjecaju ‘kuverti’ na nepovjerenje u zdravstveni sustav, izradit će se registar diploma...
Komentari 20
Nakon 30 god lopovluka, privatizacije, stečaja ova država se uči....jel sada vidite koliko smo mi daleko od od nekih civiliziranih zemalja kojima je antikorupcija normalna stvar
A tko bi ih to trebao učiti, pravomoćno kazneno osuđena partija? 😂😂😂
I što će se postići karticom ?? Ionako se oslobađanje od plaćanja kazni rješava cashom.
Kakvog legitimiteta u uvođenju antikorupcijskog plana imaju oni koji su pokrali državu?
Kad bi se 100% ukinuo papirnati novac onda bi to tek imalo smisla..ovak ce uvjek 2 stotke bit u prometnoj ..
Jedini način da se iskorijeni korupcija ali i podigne efikasnost uprave je ukinuti 80% zakona i propisa, oduzeti državi pravo da slobodno i bez ograničenja raspisuje poreze i uvesti građansku kontrolu rada i privremene suspenzije državnih službenika... I da ne zaboravim elektronski referendum za svako bitnije ili sporno društveno pitanje. Bez toga zaboravi...
Pa da. Dorh i uskok " istrazuju" prijave po desetak godina, nikakve koristi od njih pa se trebaju osnovati neke nove parazitske institucije koje ce isto tako stititi kriminalce
Ovo postaje sve bolje. Gdje samo nalaze likove koji ovo osmišljavaju. Možda Monty Pytoni imaju negdje tajnu akademiju.
Prvo treba u krivousuđu i javnom sektoru sve diplome verificirati,a onda laganini sve ostalo...pristup odozgo prema dolje...
U krivousuđu ima masa lažiranih diploma...osoblje im ne zna ni naračunalu raditi...
Prtijaneri osuđeni za korupciju, a i za veleizdaju nam budu radili program borbe prtiv korupcije , ali samo za sitne kokošare, dok za visoke i najivše dužnsnike sprmaju kontra teme.
Suci će učiti o facebooku a nama će se prodavati priča kako živimo u demokraciji i slobodnom društvu u kojem je dopušteno izraziti svoje mišljenje.
To plaćanje samo karticom je već uvedeno u garaži žicare, ako nemaš karticu da platiš parking auto ti ostaje u garazi
Suci će učit o Facebooku, dok će sabornicima i ministrima biti beneficirana pretplata na onl*fans sadržaj.
Treba u registar unijeti sve diplome koje su stečene u Hr i njihove brojeve,na način da se od učilišta,škola,fakulteta dobije evidencija i da se sve unese u jednu bazu na nivou cijele RH..u javnom i privatnom sektoru ima 50% krivotvorenih diploma i škola...Uvedite reda jednom u EU smo..
POS je zamjena za papirić, na kojemu se moglo napisati ili nenapisati što si htio i kod predaje smjene nemoraš brojiti novce. S POS uređajima nema više, kao nekad na granici "malo Sanaderu malo nama" već je sve nama ili Plenkoviću.
Ne želim biti zloguki prorok, ali - neki se nikad neće odreći kuverti, znam ih koji su upisali medicinu samo zbog mogućnosti "dodatne zarade". A koji ih nisu htjeli, nisu ih htjeli nikada. Imamo posla s ljudima.
Najveće lopine su političari i sa njima povezani tajkuni a oni većinom peru lovu preko poreznih oaza. Dok se ne to ne onemoguci ne možemo govoriti o borbi protiv korupcije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Umjesto školice, uvedite robiju pa ćete vidjeti rezultate 🤡