Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 191
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
INVAZIJA NA DANAŠNJI DAN
Povratak na članak

Deset najvećih vojnih grešaka koje je napravio Hitler, srećom. Evo što kaže umjetna inteligencija

Hitler je vjerovao u vlastitu nepogrešivost, a njegovi sve češći nerazumni potezi doveli su do propasti Njemačke. Srećom po svijet, mnoge od tih grešaka omogućile su savezničku pobjedu

Komentari 19

HI
Hrvat iz Prigorja
15:17 06.06.2025.

Hrvatska je napravila 2 greške, 1918 udrživanje sa srbijom, a 1995, izostanak lustracije

VL
ST
starivol
19:36 06.06.2025.

Da Ameri nisu slali konvoje preko Atlantika u Murmansk (od brašna do kamiona) Rusija bi postojala samo iza Urala na istok do Bajkalskog jezera gdje bi graničila s Japanskim carstvom.

VL
DU
Deleted user
20:33 06.06.2025.

Naša najveća greška je što su ga neki ovdje podržavali i izbrisali sugrađane Židove u njegovo ime i ginuli za njega pod Staljingradom. Najsmješnije je što su sovjetski zarobljenici pod Staljingradom završili kao jugo brigada i izginuli u oslobađanju Srbije.

VL
PA
Pametanumoruludih
14:09 06.06.2025.

H**ler je bio slikar. To sve objasnjava.

VL
CI
Ceca iz Benkovca
00:29 07.06.2025.

Zaboravili su dodati jednu bitnu Hićinu grešku - što se udružio sa koljačima iz balkanskih gudura. Nijemci kapituliraju, a ovi likovi ništa, ajmo dalje preko granice pod oružjem, što bi moglo poći po zlu? 😂

VL
Avatar southman
southman
19:41 06.06.2025.

Jedina greška jebila što je bio lud. Da je bio samo malo manje lud ...

VL
AN
Antidominium
19:43 06.06.2025.

I presporo je radio.

VL
CI
Ceca iz Benkovca
00:01 07.06.2025.

Zaboravili su dodati jednu bitnu Hićinu grešku - što se udružio sa koljačima iz balkanskih gudura. Nijemci kapituliraju, a ovi likovi ništa, ajmo dalje preko granice pod oružjem, što bi moglo poći po zlu? 😂

VL
Avatar Heisenberg
Heisenberg
17:17 06.06.2025.

Pad Reicha je velika pogreška povijesti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.