Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 157
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Svoj na svome
Povratak na članak

Danijel Srb (HSP): Oderat će nam kožu s leđa za ulazak u Europu!

- Kažemo da nema alternative ulasku u EU, a onda se čudimo što nas ucjenjuju, kažu pravaši i pozivaju građane da na referendumu kažu ne Europi

Komentari 34

OB
-obrisani-
18:33 24.03.2011.

Moramo u EU da se riješimo balasta čedolikih i udbaša - petokolonaša

VL
OB
-obrisani-
18:41 24.03.2011.

Odvajanje od poturčenog i zločinačkog balkana nema alternative, na svijetu nema većih i bestijalnijih zločinaca od velikosrba i četničkih krvoločnih bandita, s čime se slažu mnogi svjetski uglednici, svjedoci neviđenih srpskih masakara i tortura po logorima, genocida i progona ne-srba.. ”Srbi su nemilosrdni ljudi, spremni zaklati nožem, što mogu zahvaliti svom slovenskom poreklu„. (Fransoa Kremio, pripadnik francuskih snaga SFOR-a, 19.2.1994, Republika, maj 1995) ”Na nesreću, nisam pobio sve Srbe„. (Tomislav Merčep, u govoru na kongresu Hrvatske pučanske stranke, Feral Tribune, studeni 1995) ”Neka se Srbi podave u sopstvenom smradu„. (Helmut Kol, nemački kancelar, po”etkom 1998) „Vodićemo protiv Srba rat - diplomatski, ekonomski, politički, propagandni i psihološki”. (Džejms Bejker, državni sekretar SAD, na američkoj TV, jun 1992) „Ovo je borba između dobra i zla, a NATO neće dozvoliti da zlo nadvlada”. (Vilijam Koen, američki državni sekretar za odbranu, proleće 1999) „Rat protiv Srba nije viče samo vojni sukob. To je bitka između dobra i zla, između civilizacije i varvarstva”. (Toni Bler, britanski premijer, tokom NATO agresije na Srbiju 1999)

VL
CI
cicibela
19:06 24.03.2011.

@oziRis Ili Balkan ili EU je lažna dilema. Kad se nađeš između 2 zvijeri koje te žele oderati, ni jedna od njih nije bolja alternativa od one druge. Vječna i jedina alternativa je slobodna i suverena Hrvatska.

VL
PO
podravec
20:43 24.03.2011.

Citat: stav unionista, prispodobiv je stavu hrvatskih gusaka nakon prvog velerata, koji su se bojali talijanskih presezanja na našoj obali, te su spas mislili naći u unijaćenju sa Srbima a (veliko)Srbi su se uvijek dobro dogovarali s (veliko)Talijan ima takoo da su zajednički dijelili hrvatske zemlje unionisti bježeći od Srba dolaze u naručje EU, koja će ih vratiti u jugolance u dogovoru sa Srbima skoro uvijek ista priča se ponavlja, hakave.org

VL
KV
kvaka
21:02 24.03.2011.

Pravaši,ujedinimo se,ili sjedinimo,zadnji je trenutak! Više nas se neće niti djeca sjećati.

VL
CH
chemica
23:21 24.03.2011.

Ma jel to onaj kojem je počasni predsjednik stranke Anto Đapić? Taj je, taj je! Nego, zašto nam se uopće obraća? Zar nema baš nimalo srama? Nije uspio maknuti takvu kreaturu iz stranke, a nama popuje? Govori nam kako trebamo živjeti? Što je za nas dobro, a što nije? Srbo, u EU se ne prepisuju tuđi radovi, bar ne nekažnjeno. Možda ti to smeta? U ovakvom kaosu se puno bolje lovi u mutnom. Učas \"zaradiš\" penziju, a da nisi radio sekunde u svom besmislenom životu. Baš kao tvoj Anto, širi nego dulji. Ako nam je takvu budućnost predodredio Srbo, onda nam je puno bolje u EU.

VL
CH
chemica
23:23 24.03.2011.

Ma jel to onaj kojem je počasni predsjednik stranke Anto Đapić? Taj je, taj je! Nego, zašto nam se uopće obraća? Zar nema baš nimalo srama? Nije uspio maknuti takvu kreaturu iz stranke, a nama popuje? Govori nam kako trebamo živjeti? Što je za nas dobro, a što nije? Idi Srbo pa se leči. Dobro, nije Brena već Ceca, ali valjda se tvoje \"domoljubno-katoličko\" srce nije previše uznemirilo zbog toga.

VL
OB
-obrisani-
02:34 25.03.2011.

Da, sad kad ste svi skupa upropastili i pokrali drzavu, sad ste se nasli raspravljati sto nam je raditi... Sad kad nam je sve unisteno, kad nista ne proizvodimo, kad dizemo kredite ( i Boga molimo da nam ih odobre)) za mirovine i placanje kamata... ZASTO je napravljena privatizacija u srcu rata? Zasto je promjenjeno drustveno uredjenje? Ljudi su ginuli da bi mogli iskoristiti USTAVNO pravo iz 1974. NISU ginuli da bi se ujedinjavali i ulazili u EU. Nisu ginuli da bi Hrvatska bila opljackana od domoljuba. SAD...nemamo izbora. Sve sto napravimo je sranje. Jer smo financijski unisteni. Izvadit ce nas INA, PLIVA, PODRAVKA, KONCAR, GREDELJ, KAMENSKO, NADA DIMIC. MTC...jos malo pa nitko ni nece znati STO je to. Jesu li to firme ili pop sastavi...

VL
OB
-obrisani-
10:11 25.03.2011.

cvrči čedo - sustav srbo-komunističke diktature i terora smo morali zbaciti upravo zbog samog velikosrpskog terora i hegemonije

VL
CI
cicibela
12:26 25.03.2011.

@oziRis Ako Hrvatska uđe u EU onda stvarno neće biti otok jer će biti preplavljena tsunamijem od 500 milijuna Europljana. Prema Članku 17b(2) novog \'Ustava\' iz Lisabona građani Unije imati će (ovo je doslovni prijevod); - Pravo se slobodno kretati i slobodno živjeti na teritoriju zemalja članica. - Pravo glasovati i BITI KANDIDATI NA IZBORIMA ZA EUROPSKI PARLAMENT I NA LOKALNIM IZBORIMA U DRŽAVAMA ČLANICAMA GDJE ŽIVE, POD ISTIM UVJETIMA KAO I DRŽAVLJANI TE ZEMLJE. Ako ti se više sviđa da Hrvatska nestane, nego da bude otok, onda razumijem tvoje razmišljanje.

VL
PO
podravec
20:33 25.03.2011.

oziRis, Sve što nam se događa, događa se po DIKTATU EU. Sve je to samo realizacija engleskog plana od 1993-će stvaranja balkanske unije od država nastalih raspadom Srboslavije manje Slovenija više Albanija. Zato su nam i instalirani svi predsjednici ici i premijeri od 2000-te, koji poslušno izvršavaju sve zahtjeve EU birokracije na naašu štetu a na korist Srbije i Slovenije a i Crna Gora i BiH će izgleda dobiti komad kolaća. Mi ćemo ako opće uđemo u EU ući samo kao t.zv Zapadni Balkan/ nova Srboslavija. Vrlo je vrejojatno daa će ta Unija imati samo posebne odnose sa EU, znaći ostati izvan.. Zato ne u EU, jer nam je to zadnaja prilika za opstanak pa i biološki, jer će nas malo po malo nestati.

VL
PO
podravec
20:39 25.03.2011.

oziRis, zaboravio sam spomenuti Italiju, koja će lijepo dobiti ponovo on što je dobila Rapallskim ugovorom od Karađorđevića: Istru dio Primorja i kvarnerske otoke.

VL
OB
-obrisani-
21:40 25.03.2011.

Ne ropstvu u Europskoj uniji. Naši izdajnički političari su nas izručili EU-u kao i naša nacionalna bogatstva.

VL
SP
spancro
15:28 26.03.2011.

cim u evropu odma dolaze izbjeglice i morate ih primiti

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.