Daniel Srb: Ulazak u EU stajat će nas kao pretvorba i privatizacija
Ulazak u EU donosi štete našem gospodarstvu, tvrdi čelnik HSP-a i traži da Hrvatska načini analizu isplativosti tog postupka i pokaže da je lider ovog prostora kako bi upravljala procesima cijelog područja.
Komentari 18
Tako je danijele! NE EU!
Ne u EU!
Srb kaze medju ostalin \"nemamo ni ozbiljne studije o isplativosti tog ulaska pa će nas on stajati isto kao pretvorba i privatizacija \" Pa kad nema ozbiljne \"studije\", kako mozes znati koliko to kosta?
Što možemo dobit ulaskom u EU? Baš i ne želim bit za istim stolom s Rumunjima, Grcima, srbima vjerujem da sa pravom Vladom i Hrvatom Predsjednikom možemo sami bolje.
\"pokaze da je lider ovog prostora\" Kako da to pokaze? To se pokazuje ekonomskim brojkama, a one su trenutno medju najlosijima. \"RH dobila 1,3 milijarde eura iz fondova, a Srbija 3,5 milijarde iako još nije ni kandidat za članstvo.\" AkoAko su ove brojke tocne, onda su frapantne i izmedju ostalog pokazatelj nesposobnosti vlade da se izbori za drzavne interese.
Vratio im se Prkačin. To je prva dobra vijest za tu stranku. Ali da bi stekli povjerenje onog principijelnog desnog biračkog tijela za koje se nadam da postoji (a to su oni desničari koji ne glasaju za HDZ) i dokazali da nisu više HDZ-ov prirepak trebat će oni prijeći još dug put. No ovaj je neprincipijelan i pomalo površan, primjerice, na državnoj TV o ******* govori jedno, a na TV Zadar drugo. Sumnjam da će tako moći dobiti stabilniju podršku među biračima. Ipak za sad oni još uvijek sramote Starčevića koji je u biti, kako kaže Prkačin, ipak bio liberal odnosno lijevih usmjerenja kao i svaki drugi veliki Hrvat.....
Zasto HDZ cuva kao zmija noge ugovore koje je potpisao ili ce potpisati sa EU? Da li je istina da jos do danas nisu preveli Lisabonski ugovor? Da li je istina da gradjani EU svojom imovinom garantiraju stabilnost EU zone? Jako je puno pitanja na koja nam vladajuci NE ZELE dati odgovor jer jako dobro znaju sto bi se dogodilo.Ja jesam za EU jer je ta EU pokrenula pozitivne pomake u HR ali sam protiv ulaska na koljenima i po svaku cijenu. Koliko je ljudi izginulo u Domovinskom ratu da bi dobili drzavu, a za koju godinu vratit cemo se na isto. Ne isto, jos gore, jer su narod i domovinu popljackali i unistili. Pogledajte ljude oko sebe. Svi su totalno unisteni, materijalno, psihicki i fizicki. Bezvoljni bez ikakva cilja i vizije. Takav narod nema buducnosti, a sve je to namjerno napravljeno kako bi drugi dosli do nase predivne domovine, a nakod porobili i iskoristili. Mislite da pisem gluposti? Vidjet cemo....
To tvrde i drugi ne samo Srb-i: Ulazak u EU stajat će nas kao pretvorba i privatizacija zajedno .. Naravno kao i tada če se nekima brk omastiti večina če pušiti a šta drugo i zavrijeđuju ?
SRB OPOMINJE :Ali nema sluha kod odgovornih ! Svi mi to znamo ali nemarimo jer nismo ni8kaj poduzeli a zasto to ???!!!. SRB ispunjava svoju obavezu ali nazalost nema sluha kod onih kojim su se primili odgovornosti a ostali samomo gundjaju ali nepoduzimaju nista a zakaj to ???!. Ako smo planirali u tu EU gdje budu svi isti onda nismo ni trebali povesti taj Hrvatski Oslobodilacki rat . Sprijecimo izdaju Hrvatske dok nije kasno!. SVE ZA HRVARSKU ! NISTA ZA EU !
Svi to znaju , ali nitko ne mari , a vlast ce opet dobiti bez obzira HDZ ili SDP , oboje rasipnici Hrvatske grude.
Cemu panika , imas se na Pantovcaku , ima se na Markovom Trgu , a ima se i na Kaptolu , stoku sitnog zuba ko Hebe
Gospodarstvu možda i donosi štetu ali nama u vladi ne,a to je i glavni razlog da što prije uđemo. Idemo dalje, ostalom ebeš narod
Stolječima su Hrvati sanjali samostalnu Hrvatsku državu.Pet godina smo za nju ginuli, a več danas nas izdajnici i kurumpirani strani plačenici guraju u novu nad nacionalnu tvorevinu.Prokleti bili za vijeke vjekova.
Da ljudi ,protiv EU ali to se mora brzo dogodit,jer price su nista,mora se dogodit hitno rusenje vlade,bez pardona jer ne slusaju narod,onda sta cekamo!
Stvarno, ta EU je takva strava, pogledajte šta su samo učinili jednoj Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj...........povećali su im standard, uveli vladavinu prava, snizile se kamate, možeš putovati po cijeloj Europi bez putovnice, možeš se zaposliti gdje god hoćeš, možeš se školovati gdje hoćeš .......................sram ih bilo,
Hoćemo li se iz EU-a morati vaditi ratom,ko protiv šabana?Ne..
01.06.2011. u 16:42h tvrtko3 je napisao/la: Stvarno, ta EU je takva strava, pogledajte šta su samo učinili jednoj Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj...........povećali su im standard, uveli vladavinu prava, snizile se kamate, možeš putovati po cijeloj Europi bez putovnice, možeš se zaposliti gdje god hoćeš, možeš se školovati gdje hoćeš .......................sram ih bilo. ------------------------------------- Ekonomske mogućnosti EU su istrošene. EU je do sada potrošila 200 milijardi Eura na Grčku, a Grčka je i dalje rupa bez dna. Nekoliko stotina milijardi Eura potrebno je još za spas Portugala i Španjolske, a Irska i Mađarska su korak od iste situacije. EU više nema novaca, pojela maca. EU nije uvela red niti u jednu jedinu zmelju. Češka i Slovačka bile su uređene zemlje i prije EU. Grčka je jednako korumpirana kao i uvijek, mafija i dalje vlada Italijom, o Rumunjskoj i Bugarskoj nije potrebno trošiti riječi. Ulaskom u EU, kad stupi na snagu Lisabonski sporazum, potpuno gubimo suverenitet. Mi mijenjam sve za ništa, jer od EU možemo dobiti samo jedno veliko ništa.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Odlicno Danijele.Imao si hrabrosti reci istinu.