Đakić prima naknadu za odvojen život od razvedene žene: Budite uvjereni da ovo nije jeftin posao
– Budite uvjereni da ovo nije jeftin posao. Ni dolazak ni odlazak ni odijevanje… – smatra Đakić
Komentari 30
OK. Ovo smo znali da se isplaćuje zadnjih 20 godina, tamo od kada su donijeti pravilnici početkom stoljeća. Lijepo od medija što su se nakon toliko godina sjetili malo napuhavati stvar i što su, u "nedostatku" ozbiljnih tema, krenuli ove stvari razvlačiti svaki dan... Inače, kada se već o tom priča, onda treba biti pošten i pogledati kompletan državni i javni sektor, gdje se samo dijele takva prava i privilegije, gdje se usred krize dižu plaće, sektor radi kojeg smo na dnu EU-a, bez ikakve šanse da se od tu maknemo... Znate li koji je glavni problem računovodstva u javnom sektoru? Svaki mjesec se gleda tko će dobiti cipelarinu, a tko putarinu, te se mjere metri tko ima pravo na što...
Znači tip ima djecu staru 24, 26, 35 i 37 godina. Pa čist je normalno da mu treba financijska pomoć od države. Ipak treba tolikoj dječici stalno pelene mijenjati...
a šta je s ljudima koji ljeti iz svojeg rodnog grada odlaze u dalmaciju na sezonski rad. jel oni isto imaju plaćen smještaj u stanovima od 60-90 kvadrata? dobivaju putne troškove i naknadu za odvojeni život? zašto niti jedne novine ne naprave takvu reportažu, da vidimo kako obična radnička klasa živi i preživljava, dok svi ovi kriminalci (i crveni i plavi) parazitiraju već 30 godina na našoj grbači???
Bagra će i dalje ovako dok se ne zašamara
Mlinaric Cipe mu je u saboru dobro rekao, ti djakicu imas vise nekretnina nego prosjecni branitelj hlaca. Njemu je rat donio bogatstvo.
Politika je najbolje plaćeni posao ,ne radiš ništa a imaš sve privilegije .
Nije lako biti pripadnik osuđene kriminalne organizacije koja konstantno radi protiv svog naroda. To je vrlo težak posao i treba ga masno naplatiti
Sve sami "domoljubi" koji gldaju gdje će ukrast od naroda. Gori su od češnika Šešelja jer ovaj svoju domovinu barem poštuje i ne podkrada!
Ruglo od države.Sramotno.I kradu sve po zakonu i propisima!
Može li se ove što pedantno stanuju 50 km i 2 metra od Markovog toga, nekako Integrirati da se ne osjećaju odvojeno ali da im u prelaznom period ostane naknada?
Nepravedni ste svi pema Đakiću. Pa evo on kad ide na posao mora tamo jesti i odjenuti se dok odlazi. Lako vama svima koji ne jedete i ne odijevate se.
Tipovi puput Dakica bi trebali placati naknadu u drzavni proracun sto oskrnjuju instituciju Sabora samim krocenjem u zgradu.
Ovaj se čovik borija za Hrvacku. Ona je njegovo vlasništvo.
Ja sam kao porezni obveznik ponosan što plaćam te skromne benefite koji uživa "domoljub" ovakvog kalibra,isto se odnosi i na političare lijevog spektra.
ma od đakića nije iznenađenje, sablažnjen sam postupanjem pravednika pedje i arsena!
Đakić sramoti sve dobre i poštene branitelje. Svojim ponašanjem kompromitira najveći dio braniteljske populacije
Paušali, naknade ove one, subvencije... sve je to relikt koji se mora ukinuti. Živiš i snosiš troškove od svoje plaće. Ako ti se ne isplati, mijenjaj posao.
Je li dobio i naknadu za umiranje od COVID-a?
Država bi trebala napraviti u Zagrebu jednu Zgradu samo za te "državne službrenike" pa neka živr u njima, ali da sami plaćaju barem režije, a ne država, odnodno građani RH. Bilo bi idealno kadas bi se sve to preselilo nerkao drugamo. Zažto bi ZG bio glavni grad. Neka bude Knin, Vukovar, Split, Osijek, Varaždin, Karlovac. Svejedno koji, samo da nije ZG.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kada će neki članak o udrugama i njihovim zaposlenicima