'Da sam postao predsjednik, pekla bi se krda volova, a sutradan bih dao ostavku i uživao u povlasticama'
Bio sam na gotovo svim suđenjima Milanu Bandiću. Ni na jednom od njih nisam stekao dojam da USKOK ili suci ne rade svoj posao
Komentari 70
Ovo je jadno gubit vrijeme i prostor na ovakog slona.
Ovaj ni kućni savjet ne bi mogao voditi kamo li državu predstavljati, a preventivni pregledi daju šansu za brže ozdravljenje.
Da sam-da sam-da sam pekar........
Možda su takvi kao gosp. Juričan samo odraz društva i kulturne razine na kojoj smo danas. Izgleda da smo na zaista niskom nivou pidržavajući ili one koji to ne zaslužuju, ali i one koji parafraziraju društvene odnose i kulturu kaoo što to čini gosp. Juričan.
Nestalo Pernara pa vam treba novi klaun
Ma pitajte ga samo ....Što si ti glumac postigao svojim rukama? Filmski reditelj bez ijednog filma? Pravo pitanje je : Stari ko te gura ovakvog iritantnog svakodnevno u medije? Cuj on je na svakom suđenju Milanu Bandicu....pa kad onda radi,od kud mu novci,i informacije kad je suđenje. On je jadan samo jos jedan Sorosov i SDP-ov pijuncic,a toliko je malouman da toga nije ni svijestan.
Samo sanjaj,,mašta može svašta,,tako kažu ljudi.Dok god se naslikavaš sa pederima i njima sličnima nećeš biti predsjednik jer samo od takvih i možeš dobiti glas
pročitao sam samo naslov! i previše! postaješ prilično naporan sa svojim nebuloznim izjavama! na samom početku si bio donekle zanimljiv, sada si stvarno prekardašio svaku mjeru. krajnje je vrijeme da se opet povučeš u zapećak gdje si i bio!
Pa ti si običan vol
Mala zemlja, mala razina humora. Malo me stid da neki sunarodnjaci ovo vide kao neku duhovitost. Jadno i siromasno.
Štovatelj Ante kante I Soroša.Bio je interesantan na početku,dok nije napao hrvatsku policiju jer radi svoj posao na granici.što užasno nervira njegove sponzore i njega kao njihovog trabanta.
Pa to je uistinu za ne povjerovati da toliko promovišete jednog najobičnijeg prodavača zjala, koji nema ama baš nikakvog talenta za ovo što radi, čak što više toliko je iritantan da mu je svaka kad progovori za šamara.
Gdje god i kada god izvjesiš kandidaturu, za bilo što, imaš moj glas, kao i na prošlim predsjedničkim izborima. Nisi ti kriv što narod ima kratko pamćenje i mikro IQ. Hoću li dobiti fotelju u Ministarstvu za drijemež?
Lud narod i jos ludji kandidati na presjednika.
Ne ispalti se biti kriminalac u zivotu, kriminalni zivot je kratkoga vijeka, ili te strijeljaju u sacekusi, ili zavrsis na robiji, ili te stigne teska neizlijeciva bolest. To je tako po zakon Univerzuma, tko ne plati na mostu plati naa Cupriji. . Uvijek moras dati onoliko koliko uzmes, bogati ljudi to znaju, zato se stalno bave humanitarnim radom, doniraju novac, i investiraju da ga ne drze kod sebe, posto je to tako po zakonu prirode.
Nisam još od onih HSP-ovaca vidio napornijeg čovjeka. Čak stepenicu više od Beljaka i Bulja.
on je svoj cilj postigao samim time što mnogi zbog toga vatru rigaju, samo nastavi, nama nisi dosadan, naprotiv.
Budući ne vidim svoje pitanje, ponovno pitam a pitam i vas .....prije mogućeg čitanja..... Ima li smisla ovo čitati?......
kriMilan banditič broji dane
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jos niste shvatili da je ovo njegov posao i da je puno svrsishodniji i korisniji od posla kojeg obavljaju recimo politicari, da ne spomenem saborske zastupnike posebno.