Culej Pernaru u raspravi o skidanju imuniteta Sauchi: Čije ste vi kukavičje jaje, čiji ste vi idol? Idi u dječji vrtić
– Sada se traži milost za nekog tko to nije zavrijedio. Zar postoji veliki i mali zločin? – rekao je Culej Pernaru, a ovaj mu je uzvratio kako je "veća šansa da će Saucha ići u zatvor za pola milijuna kuna nego Čobanković za 28 puta veći iznos"
Komentari 43
Pernar je kao stipe, dvorska luda. Da nije zalosno covjek bi se smijao ali to bi bio crni humor.
Zaista je čudno da Pernar tako štiti i brani Sauchu , da je riječ o nekom HDZ-ovcu onda bi vjerovatno skakao na zadnje noge i prozivao ih za kriminal pa da se radi i o par stotina kuna , ovakvimim postupcima Pernar se sve više razotkriva i pokazuje kao osoba kojoj ne smetaju eventualne kriminalne radnje jednih ako su mu ti iz određenih razloga bliski i tako netko za koga sam dosad smatrao da je bez obzira na razne čudne izjave i ponašanje barem pošten i beskompromisan borac za pravdu i "malog" čovjeka pokazuje kao netko tko je spreman štititi eventualne kriminalce ako mu to politički odgovara a shodno tome ako bi se našao na poziciji vlasti možda i sam sudjelovati u koruptivnim radnjama .
Odavno se zna (a sad se i potvrđuje ) da je pernar nosi crveni antifa dres ...
Uspoređivanje Pernara sa malom djecom, uvreda je za malu djecu.
Pernar je naucio zadacu samo pricati o hdz izraelu i palestini a da zaboravio sam ono na dan sjecanja u vukovaru njegove izjave da je hrvatska imala namjeru protjerati sve srbe.
Culej se nije bunio (ili je to šutnjom podržao) na stvari poput ministrica Obuljen (HAVC, davanje novaca nehrvatskim udrugama i "kulturi"), ministrice Dalić (savjetnice Josipovića, donatorice stranke "Pametno", INA), ministra Orepića (koji je zbog "neznanja" u Srbu Hrvate utjerao u tor, a protivi se čuvanju granice žicom), tihe koalicije Plenky-a sa Pupijem i tome sličnog. No žestoko je planuo na ekscentričnog Pernara, koji je zapravo sa svojim političkim utjecajem beznačajan, a manje je zlo od 99 % onih što sjede u Saboru.
Kad ce pernaru biti ukinut imunitet zar i kod njih nije bilo malverzacije i zuti koverti u predizbornoj kampanji.
Pernar je samo još jedan od satelita saveza komunista hrvatske poznatoga od 1993g. pod lažnim imenom sdp ,a kojega je poput svih ostalih svojih satelita stvorio sam skh-sdp.
druze pernar lopov je onaj ko mazne 1 milijun i ko mazne 1 kunu i onaj tko mu drzi lojtru svi su isti prema tome sta nije vama jasno ?
Osim što nema baš pameti u toj čudnoj glavi, Pernar je stvarno neugodan za pogledati s jezivom facom baš kao i debilne face Bojanka Glavaševića i Stazića.
Mislio sam da ne postoji nitko iritantniji od Glasnovica ali Stevo ga je pretekao.I ono sto je najgore misli da je bolji od Pernara a zapravo isti su,samo sto je ovaj balavac koji se ponasa u skladu sa svojim godinama,a matori se spusta na istoj razini to jest u istoj razini kao balavac je.Da nije zalosno bilo bi smjesno
pubertetlija,negativac,to ce i ostati.
Svi su lopovi i SDP i HDZ, a tko jos nije shvatio da je to tako, nikada niti nece.
Meni nije jasno da uljuđeni Plenković dozvoli ovom Culeju lupetanje!!!Isti rang Pernar i on,samo je mlad i ima vrijeme pred sobom,možda ovaj nešto i nauči,Culeja (koji ima menstruaciju) pa ga lupa PMS treba poslati doma da ne zagađuje Sabor!!!Svi vi koji odobravate takve riječi i napade Culeja nemate samopoštovanja i uljuđenosti.
Pravosuđe samo pokreće nov i nove optužnice a nisu završili ni one stare. Na kraju se sve svodi na nisan kriv nedostatak dokaza odugovlačenja i na kraju pojeo vuk magare dok građani vračaju nastale dugove, Dok sudstvo preko novinarskih članaka vodi lažnu bitku sa korupcijom.
Bolje je ono kada Culej prica o domacim zivotinjama i zasto nam to VL ponekada ne pusti da se malo zabavimo.
Pernar ima završenu srednju školu?, te samim time, nema potrebnu stručnu spremu kako bi razumio temeljne stvari i procese u društvu. S druge strane, razvidno je kako ima i ozbiljnih psihičkih problema, čini se i kako je općenito upitnih moralnih karakteristika (jer manji lopovluk opravdava većim!!??). Iskreno, ne znam što takva osoba radi u Hrvatskom Državnom Saboru. Radi samo sprdačinu, štetu (koja u konačnici može biti ozbiljna!), a prima debelu plaću.
Pernar pomalo dosadan, Culej hm neotesana planka
'Culej Pernaru u raspravi o skidanju imuniteta Sauchi: Čije ste vi kukavičje jaje ... ? Mislim, ... kakvo je to (pametno) pitanje? Pa, kukavičje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Saucha je svojevremeno "imao razumjevanje" za Pernarove eskapade - sada mu Pernar uzvraca "razumjevanjem" za Sauchine Eskapade... Ruka brise ruku? Politicka trgovina? Korupcija?