Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'bez obrazloženja'
Povratak na članak

Crkva potvrdila: Nimac nam je uzeo gotovo 10 milijuna kuna

Fra Šime Nimac u tri je navrata podigao novac od prodaje nekretnina s računa župe

Komentari 76

LU
lutomirski
15:07 16.10.2012.

Njemac ima pravo, ja bi vam uzeo jos vise....

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
12:47 16.10.2012.

hehehe... " bez obrazloženja" uzeo novac. Pa uvijek je tako, kada netko drpi novce baš i nema potrebu obrazlagati.

VL
AL
Alkana
12:54 16.10.2012.

Isprika se prihvaća. Svaki zločin i svaki lopov ima svoje ime i prezime.... Nisu svi krivi zbog pojedinca

VL
AL
Alkana
12:55 16.10.2012.

Koliko ja znam čitati i računati, on je drpio gotovo 10 milijuna kn a ne 1 milijun

VL
DU
Deleted user
12:59 16.10.2012.

Poštovani oci, morate priznati da ste dobro prošli, uzevo vam je gotovo 1 000 000,00 kuna a mogao je uzeti 9 000 000 kuna (ako u naslovu ni trebalo pisati 1m eura). Pitanje državnoj upravi i ministarstvu finacija: Kako netko može dignuti u samo dva navrata 9 000 000kn a da se ne oglasi alarm u državnim službama?

VL
BB
brle brkić
13:02 16.10.2012.

neka mu bude stići će ga ruka božija da mu presudi.

VL
BB
brle brkić
13:10 16.10.2012.

eto kako su se svećenici urazumili.

VL
VA
Valerija007
13:14 16.10.2012.

Ma hrvatska bu im država iz naših džepova sve to nadoknadila. A mladi svećenik, koji se vozio u skupim automobilima, jahtama i nosio Armani odjela izmolit će tri Zdravo Marije, u skladu s crkevnim običajima i bit će mu sve oprošteno. A njegovi župljani će možda progeldati, što bi bila i najbolja posljedica slučaja.

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
13:12 16.10.2012.

Eto popi u priopćenju priznaju da je župa sklopila ugovor sa Sunčanim bastom d.o.o., zastupana po fra Prču, a ipak traže poništenje kupoprodajnog ugovora. Pa ne ide to tako, neka sami gone fra Prča za novce privatnom tužbom, ili nek se drže one Bog dao, Bog uzeo. Zakaj bi nahebali ljudi koji su pošteno platili nekretninu.

VL
Avatar Dinamo BBB
Dinamo BBB
13:12 16.10.2012.

Bog dao - Bog uzeo !

VL
OB
-obrisani-
13:19 16.10.2012.

"Ujedno izražavamo iskreno žaljenje zbog opravdanog zgražanja javnosti prouzročenog nezasitnim egoizmom pojedinca, kojemu je provincija u dobroj vjeri ukazala povjerenje te molimo cjelokupnu hrvatsku javnost za iskrenu ispriku uime svih franjevaca Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja", zaključuje se u priopćenju". --------------- Niti sam zgrožen, niti sam iznenadjen, niti je fra Nimac izigrao moje povjerenje i moja ocekivanja., dapace. Zao mi je samo policajca kome je odveo suprugu. Nadam se da nemaju malodobne djece.

VL
AU
autoritet
13:20 16.10.2012.

Svi su ljudi jednako slabi i povodljivi. Ukradenu lovu vratiti, njega strpati u zatvor - AKO je zaista kriv. Pričekajmo suđenje.

VL
AR
arjavas
13:29 16.10.2012.

Kakve veze sad ima ministarstvo financija sa time? Lova je bila u banci a ovaj lopov je bio ovlašten da diže lovu . Pitanje je za biskupiju kako se nije osigurala i napravila ugovor sa bankomj da kod dizanja loveve mogu biti najmanje dva potpisnika? Sad bi valjda trebala država biti za ovaj lopovluk odgovorna , i možda bi i ona trebala tu lovu vratiti?

VL
SE
sestrićna
13:32 16.10.2012.

učio je od naših političara i poslodavaca..

VL
OB
-obrisani-
13:35 16.10.2012.

A kako znamo da je fra Nimac podigao bas TIH 10 mio od prodaje nekretnine, a ne nekih DRUGIH 10 mio ? Mozda je digao nekih DRUGIh 10 mio , a TI od sporne prodaje nekretnine su ostali netaknuti na racunu ? Da sam mu ja platio za tu nekretninu ne bi mene popovi tako vozali. :)

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
13:40 16.10.2012.

Sad kad popovi kukaju za svoih 10 milijuna kuna, bilo bi dobro da nam objasne i onih 2 i nešto milijuna kuna na računu don Sanadera za koje su brzinom munje ustvrdili da su to crkveni novci. Ma kad bolje razmislim, bravo za fra Prča, ima prav što je drpio.

VL
Avatar pupoljak
pupoljak
13:53 16.10.2012.

hehe... Bog sve vidi, Bog sve čuje, Bog će suditi i neka ne traže od svjetovne vlasti zaštitu o navodnoj krađi. I kako to da će ga razriješiti? Kaj nije po Božijem zakonu da se zalutala ovčica mora vratiti svome stadu?

VL
ME
Meraxes
13:59 16.10.2012.

Pazi ti logiku večernjaka, ovdje imaš članke o tome kako ljudi svakodnevno komuniciraju s djevicom Marijom, i to je oke. Ali ako u komentarima napišeš da sad kontaktiraju duha svetoga i pitaju ga gdje su pare, to se cenzurira. Da li je sarkazam zabranjen u paralelnom Svemiru u kojem živite?

VL
CV
crna vrana
14:01 16.10.2012.

Audiatur et altera pars ( neka se čuje i druga strana). Pričekajmo malo, da čujemo što će reći fra Šime. Tada će sve biti puno jasnije.

VL
MI
mihan
14:18 16.10.2012.

Vlak bez..voznog reda/...i vlakovodje../....

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.