Crkva i konzervativne grupe gube bitku protiv zamrzavanja zametaka
Desno orijentirana malteška demokršćanska stranka uvodi zakon sličan hrvatskome.
Komentari 57
naravno da gube! kad su se postavili krivo! s ovime će mit o isusu, kao djetetu začetom bestjelesnim putem, propasti. svako malo će neki na ovaj način se roditi! smiješno, ali... ovo treba regulirati, ne zabraniti, ali imati pod nadzorom. ja bih ubrzao kloniranje. baš bih volio imati par sebe.. da mi rade! :)
mravac8 je napisao/la: ___________________ Ako si to napisala na netu znači da više od sto kuna mjesečno potrošiš na internet umjesto na gladne. Dakle, iz te perspektive nemaš pravo nikog drugog optužit. Ubijanje začete djece kod umjetne oplodnje ne samo da neće riješiti problem gladnih nego te dvije teme nemaju veze jedna s drugom. A i po pitanju gladnih Crkva radi više od bilo koga drugog.
22.07.2012. u 19:24h mravac8 je napisao/la: sinaj Hm, nisam znala da je Crkva toliko šeprtljava i nesposobna. Naime uz sav novac, zlato, nekretnine, uz sve tvornnice, banke, uz sav moralni i drugi autoritet - nisu u stanju zaustaviti umiranje djecedjece od gladi. ..................................................... ovo što ti pišeš je ravno nekakvom luđaku ili nekakvom zaostalom pubertetliji
mravac8 je napisao/la: ____________________ Možda je Crkva šeprtljava i nesposobna, ali ti još uvijek nisi odgovorila zašto daješ novac za internet umjesto za gladne.
sinaj Ne pada mi na kraj pameti da se tebi povjeravam ili opravdavam kome i za što ja dajem svoj novac.
mravac8 je napisao/la: ______________________ Ni ne moraš se meni opravdavati, ali kako ćeš se opravdati gladnima za koje pišeš da si toliko zabrinuta. Pa kakva si ti to osoba kada ti je važnije platiti internet kad znaš da svakih 60 sekundi jedno dijete umre? Užaš, i još držiš nekakve moralne prodike
sinaj Napad je najbolja obrana? Ta taktika odavno je poznata. Tako i ti - sa Crkve skrećeš temu na mene. Iako ja ne mogu učiniti puno, za razliku od Ckrve koja ima novac, moć i autoritet. I mogla bi učiinitičiiniti to da više niti jedno dijete ne umre. Ali neće. Jer joj je drugo preče.
sinaj :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: I ako ja potrošim 100 kuna na internet, koliko tek Crkva troši na internet? A ako se Crkvi dodaju svi katolički vjernici - dobit ćemo ogromne svote novaca potrošene na internet. A tek koliko katolički vjernici hrane bacajubacaju ...............
mravac ti kao tema? . ha ha prolupala pijana afžovka
Anketari su nas obavijestili kako demokratski izabrana vlast gubi povjerenje birača. Imamo čak i listu, čačić je najjadniji, zanimljivo je kako su nakon toga, otkaze dobile agencije koje su morale puhati maglu i birati fotošopirane fotografije, kao u kakvom holivudskomm studiju. Jučer je Vrdoljak iznio plan o posvojenju dice istospolnima, ne smijem reći obiteljima jer to nisu, danas je osvanuo članak o homofobnim Hrvatima, potom ovaj člančić… Studio vam prokišnjava a vi navrli o pederima i njihovim pravima. Nisam virovala kada su ljudi govorili da je ovu vlast izabrala gay populacija, ali sve više imam dokaza. Moda je prolazna, tako je i sa ovim trendom, jer čega god su se poduzeli propalo im je.
mravac8 je napisao/la: ________________________ Pa da, tako je najlakše, skreni temu na drugog, uvijek na drugog, samo da se ne govori o tebi, da se ne govori o ispraznosti ateista i tvojoj osobnoj ispraznosti. Zamisli koliko svi ateisti zajedno potroše na internet ili koliko hrane pobacate? Ali ''svi'' zapravo i nisu bitni jer na sve nitko ne može utjecati, bitno je da je tebi internet važniji od mrtvog djete. I još ti ni to nije dovoljno, nego se zalažeš da se još dodtano ubijaju i u postupku umjetne oplodnje. Vama ateistima zla i smrti nikad dosta. A na forumima ste veći propovjednici od Pape, užasno zabrinuti za gladne i siromašne. Samo, ni jednom ateisti nikad nije palo na pamet biti Majka Tereza, vi samo onako pričate, da se priča jel.
sinaj Tema je umjetna oplodnja u Malti, tema je Crkva tema su konzervativci koji gube bitku ...... Tema ni u kom slučaju nije Mravac8. Dakle, tko skreće s teme, ti ili ja?
22.07.2012. u 19:57h mravac8 je napisao/la: sinaj Napad je najbolja obrana? Ta taktika odavno je poznata. Tako i ti - sa Crkve skrećeš temu na mene. Iako ja ne mogu učiniti puno, za razliku od Ckrve koja ima novac, moćac, moć i autoritet. I mogla bi učiiniti to da više niti jedno dijete ne umre. Ali neće. Jer joj je drugo preče. ............................................................ 'Alo... kad već trošiš novac na internet odi pa proguglaj pa ćeš vidjeti da je crkva ta koja je najveći donator i koja najviše brine za gladne. Ali ako biseri poput tebe misle da će KC riješit siromaštvo i umiranje od gladi onda za tebe stvarno nema pomoći. Mada znam da je tebi sve to jasno, ali ti imaš potrebu da na forumu zadovoljiš svoje niske i prizemne potrebe jer jednostavno mrziš KC. Al' ko te 'ebe
crnigaleb U postotku nije.
22.07.2012. u 20:20h mravac8 je napisao/la: crnigaleb U postotku nije. ..................................... imaš članaka mali milijun o katoličkim misijama, donacijama, školama, bolnicama, stipendijama itd itd po africi idi se informiraj pa onda udri po KC biće zanimljivije
crnigaleb Što ti nije jasno u rečenici - u postotku nije? Rečenica je vrlo kratka i jasna i trebala bi biti razumljiva svima bez obzira na kvocijent inteligencije.
po novinarima i hrvatskim orjunašima i posrbljenim vlasima crkva gubi već 2012 godina . a svi neprijatelji završili loše ostala crkva isusa krista na plećima sv. petra u rimu
22.07.2012. u 20:31h mravac8 je napisao/la: crnigaleb Što ti nije jasno u rečenici - u postotku nije? Rečenica je vrlo kratka i jasna i trebala bi biti razumljiva svima bez obzira na kvocijent inteligencije. .............................................. ako je tvoja inteligencija takoa tako velika kad kažeš da u postotku nije onda je potpuno logično da kažeš tko jest - ili možda nije? da nisu možda svjetske finacijske korporacije? ja ću ti reći- NISU
Sve u fizider zbog globalnog zatopljenja
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sinaj Hm, nisam znala da je Crkva toliko šeprtljava i nesposobna. Naime uz sav novac, zlato, nekretnine, uz sve tvornnice, banke, uz sav moralni i drugi autoritet - nisu u stanju zaustaviti umiranje djece od gladi.