Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 202
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SUĐENJE ZA NESREĆU 2010.
Povratak na članak

Čolak: Ima trenutaka kad bih volio da nisam preživio; Opačak: Mogu samo reći: Ne daj Bože nikome!

Opačak i Čolak iznijeli su različite verzije nesreće koja se dogodila 10. studenog 2010.

Komentari 13

MA
maklin
18:57 19.05.2021.

Ha ha ha od 2010. se vodi slučaj. Ha ha ha koja smijurija od suđenja.

VL
LA
laurasarajan
18:43 19.05.2021.

Sad je svima žao a kad se vozimo prebrzo onda smo frajeri

VL
JA
jadnatikoza
18:46 19.05.2021.

Mali Horvatinčići koji na sudu izigravaju siročad u Ferarijima

VL
BR
Breoxs
18:47 19.05.2021.

Ovo je najsramotniji sudski proces od samostalnosti Republike Hrvatske! Umjesto da su i jednom i drugom dali kazne u rasponu od 3 do 4 godine, oni se i danas sprdaju.

VL
CR
credo
20:17 19.05.2021.

Dalo bi se svasta napisati o šerifu Čolaku starijem...

VL
DU
Deleted user
19:31 19.05.2021.

Dečki kad ste se trebali pres....avati sa Ferrarijem i Nissanom GT nije vam bilo ravna, a kad treba biti muško i preuzeti krivicu - manji od makova zrna........ni pameti ni časti.....

VL
BR
Breoxs
18:53 19.05.2021.

Nesreća je bila 2010. godine pri brzini od 185 km/h. I jedan i drugi su trebali dobiti 3 godine zatvora, odslužiti kaznu, a ovdje 3 županijska suda ne mogu presuditi nešto što bi zbog pogibeljne brzine i utrkivanja na autocestii trebalo biti vrlo jednostavno! I onda kažu da nije koruptivni proces, a sve je jasno ko dan. I jednom i drugom po 3 godine zbog generalne prevencije, pustiti ih nakon odležane 1 godine i 10 mjeseci. Svi bi bili zadovoljni s time osim obitelji poginule djevojke, no ovako obitelj samo jako pati i trpi još veću bol zbog nesposobnosti države da okonča sudski proces. Tužno.

VL
OR
Orilogorilo
19:49 19.05.2021.

U hrvatskoj se pravda jedino može kalašem dobiti, izgleda!

VL
AV
Avimm
09:56 20.05.2021.

Zalosno da i za 21g nitko nine kriv sto se ,,kraljevi,,voze po obe vozne trake i sto ubinu curu a mogli su jos i vise.Sramota,zatvorite obojicu 10g robije bez mogucnosti pomilovanja

VL
BF
bf23
22:18 20.05.2021.

11godina suđenja? I mi smo ušli u EU sa ovakvim pravosuđem?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.