Čolak: Ima trenutaka kad bih volio da nisam preživio; Opačak: Mogu samo reći: Ne daj Bože nikome!
Opačak i Čolak iznijeli su različite verzije nesreće koja se dogodila 10. studenog 2010.
Komentari 13
Sad je svima žao a kad se vozimo prebrzo onda smo frajeri
Mali Horvatinčići koji na sudu izigravaju siročad u Ferarijima
Ovo je najsramotniji sudski proces od samostalnosti Republike Hrvatske! Umjesto da su i jednom i drugom dali kazne u rasponu od 3 do 4 godine, oni se i danas sprdaju.
Dalo bi se svasta napisati o šerifu Čolaku starijem...
Dečki kad ste se trebali pres....avati sa Ferrarijem i Nissanom GT nije vam bilo ravna, a kad treba biti muško i preuzeti krivicu - manji od makova zrna........ni pameti ni časti.....
Nesreća je bila 2010. godine pri brzini od 185 km/h. I jedan i drugi su trebali dobiti 3 godine zatvora, odslužiti kaznu, a ovdje 3 županijska suda ne mogu presuditi nešto što bi zbog pogibeljne brzine i utrkivanja na autocestii trebalo biti vrlo jednostavno! I onda kažu da nije koruptivni proces, a sve je jasno ko dan. I jednom i drugom po 3 godine zbog generalne prevencije, pustiti ih nakon odležane 1 godine i 10 mjeseci. Svi bi bili zadovoljni s time osim obitelji poginule djevojke, no ovako obitelj samo jako pati i trpi još veću bol zbog nesposobnosti države da okonča sudski proces. Tužno.
U hrvatskoj se pravda jedino može kalašem dobiti, izgleda!
Zalosno da i za 21g nitko nine kriv sto se ,,kraljevi,,voze po obe vozne trake i sto ubinu curu a mogli su jos i vise.Sramota,zatvorite obojicu 10g robije bez mogucnosti pomilovanja
11godina suđenja? I mi smo ušli u EU sa ovakvim pravosuđem?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ha ha ha od 2010. se vodi slučaj. Ha ha ha koja smijurija od suđenja.