Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
uhvaćen!
Povratak na članak

Čobanković će zbog pušenja na sastanku platiti 1000 kuna kazne

Ako sam pogriješio, platit ću kaznu, rekao je ministar. A kazna je 1000 kn za njega, 30.000-150.000 kuna za tvrtku...

Komentari 72

PU
pinjuhda_urednik
16:42 12.04.2010.

To je sigurno E Cigareta!

VL
DU
Deleted user
20:15 12.04.2010.

over Upravo zbog toga se i sprdam.

VL
MI
mikeli
15:44 12.04.2010.

Dakle ovaj covjek koji je clan ekipe ( Vlade) koja donosi zakone, jako lijepo pokazuje koliko postuje te iste zakone, a sto mi je najzanimljivije vidim da se nitko ne buni sa strane. Inace potpuno podrzavam zakon, a kako ce se primjenjivati vidi se iz prilozenog.

VL
BO
bonsai
15:45 12.04.2010.

on če valjda platiti ako mu žena da đeparac , 1000 kuna njemu a 15 000 vlasniku prostora ! red je red

VL
HU
hulk
16:28 12.04.2010.

Katastrofa naravno da mora platit kaznu isto kao i vlasnik prostora, najgore od svega je sto time i iskazuje koliko mu je stalo do svojih sugovornika i koji stupanj opce kulture posjeduje. Nezamislivo je danas da netko pusi an sastanku.

VL
RO
rokas
17:32 12.04.2010.

Naravno da krme treba platiti, što je on iznad zakona?!?!

VL
KR
kreont
17:38 12.04.2010.

1000 kn njemu, 10000 vladi i 5000 organizatoru ovog zbora. A opet što je za njega 1000 kuna pa toliko on uzme svako jutro đeparca.

VL
MA
maklin
17:39 12.04.2010.

To će \"puni stomak\" sve nama naplatit, ništa on ne bude sam platio. Tako to HDZ radi, na račun građana. Tako i lažni branitelji na račun svih nas, ali to je već poznato kako to HDZ radi.

VL
OV
over
19:10 12.04.2010.

da.. a jamnicu je cobi dofurao sa sobom u mongoliju :)

VL
OV
over
19:53 12.04.2010.

psiho.. pa znas da nasa gospodarska diplomacija nema strategiju

VL
BO
borc
22:10 12.04.2010.

Izgleda je jedina bitna vijest sa tog elitnog skupa bila da je ministar pušio i dace zbog toga,možda,popušiti.Nije mi jasno tko ce ga prijaviti i tkomu?Ja sam danas u birtiji vidio par osoba koje puše i da ih idem nekome prijaviti,kako bi se to završilo?Joj koji zakon,joj,koja država!

VL
AN
antimafia
21:25 12.04.2010.

to je ogledalo hrvatske! nekompetentna i bahata seljačina pali cigaretu i pljuje na svaki zakon koji je donijela vlada kojoj pripada, blago nama s takvim kretenskim ministrima

VL
OB
-obrisani-
16:46 12.04.2010.

Ovdje na slici i nije problem zakon ili neka kazna vec bahatost i neobazrivost jenog primitivnog covjeka prema drustvu. Isti su ga zajedno sa njim popusili u njegovom smradu.

VL
PA
papaciune
16:58 12.04.2010.

dobar primjer za nadoilazeci zakon o pusenju...

VL
KA
Karla
17:26 12.04.2010.

Naravno da ga treba kazniti ako se dokaže da je pušio nakon zabrane

VL
Avatar ludi kekec
ludi kekec
23:13 12.04.2010.

Čoban nam daje baš lijep primjer. debela, primitivna svinja, a ne ministar

VL
OB
-obrisani-
01:57 13.04.2010.

Ovaj Coban je vec kaznio i sebe i svoje sagovornike sa smradom dima. Zasto su kazne za pusene ako mu to sredina, \"prisutni dozvole\" ili obavezna postavljena naljepnica za zabranu pusenja ? Zasto da plati 1000kn ? Uporedite ovo sa sa onima koji PUSE i voze nedozvoljenom brzinom auto pa i sa tolerantnih 0,5 % alkohola!!! Bolje je da se zabrani pusenje u voznji vozacu auta i saputnicima no u kafani........Prostor u autu je mal a cigareta blokira izvrsenje radnji rukama i upravljanje motornim vozilom, odvraca paznju ....protupozarna sigurnost ..itd.. .....

VL
ČO
čombe
06:48 13.04.2010.

Krajnje sramotno za običan puk ...Ministru je trebalo odvaliti kaznu od minimum pet tisuća kuna pa neka idući put puši koliko želi ...

VL
Avatar punkufer
punkufer
10:40 13.04.2010.

Najmanji je problem kazna. Čobanković se pokazao kao nekulturan, bahat i politički nepismen. Njegova bahatost je nanijela i političku štetu Vladi. To mu nije trebalo.

VL
VZ
veki_zg
15:31 12.04.2010.

ISUSE BOŽE?!?!?!?! KAKVA GLUPOST !!!!!

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.