Slavoncima stižu pozivi za vojsku, CMS prozvao MORH da ne poštuje Ustav
Oko tisuću ljudi s područja Brodsko-posavske županije dobilo je od Područnog odsjeka za poslove obrane Slavonski Brod pozive na smotriranje
Komentari 155
Petokolonaše iz CMS-a i feminizirane pacifiste treba išibati bičem i prskati suzavcem
Tko ne želi braniti Hrvatsku nek seli u Srbiju.Odmah.
Nasim mladima definitivno fali vojni rok. Neki si bez mame ne znaju ni carape obuci, pa onda visak mladalcke energije trose na idiotizmima.
Od vojnika koji su feminizirani i koje se silom tjera da brane domovinu, ionako neće biti nikakve koristi. Nikakve koristi niti od civilnog služenja. Sve što je potrebno, bilo bi da takvi potpišu da im "savjest brani da uzmu oružje i brane domovinu". I to bi bilo sve, bez komplikacija i kazne. Osim što bi takvima trebalo doživotno zabraniti da u ruke uzmu oružje. Pa tako ne bi mogli biti profesionalni vojnici, policajci, zaštitari, puškari, lugari, kolekcionari, baviti se streljaštvom, trgovati oružjem i sl. Pomoći im da u svojoj odluci "prigovora savjesti" ustraju do kraja.
Nikoga osim lijevih odnosno kimunistickih novinara i novina ne nteresira, kaj misli jedna hrpa orjunasa i cetnickoh petokolonasa koji su se prozvali CMS. Oni su uvijek rotiv svega, a u kontinuitetu protiv Hrvatske. I s obzirom, da nitko normalan neradi stalno protiv svoje drzave (Izuzetak su SDP sa svojima clanovima, Glas i jos par jugokomunistickih grupacija!) i da to radi samo nikad iskorijenjena UDBa i cetnici, onda je jasno tko sjedi u tom famoznom CMS-u i tko ih stalno plasira u javni prostor. To je taj podzemni rat protiv Hrvatske i protiv zdravog razuma.
Predlažem svima domoljubnim hadezovcima neka odu služiti vojni rok. Neka ne bježe u mikensku bojnu ili se izvlače da su anemični kao njihov vođa.
ma nek se napiše k...,deset godina sam proveo u vojsci,za razliku od jako velike većine sam pokušavao biti što bolji, sudjelovao na brojnim natjecanjima po 40-50km i sve zadaće izvršavao,da bi na kraju i ja i još njih koji su se trudili i bili među najboljim vojnicima potpisali otkaz,jer sve je po vezi,nemože napredovati,pa ni otići u misiju(usput da kažem da sam u misiju otišao kupio bi si kuću jer se danas za te pare to može i onda nebih ni selio van) i još uz to mi je otac cijeli rat bio u vojsci da bi kasnije Srbima koji su ko stoka živjeli u našoj kući (u jednoj sobi meso sušili,u drugoj kokoši drzali,u kupatilu govna plivala jer septičke nisu prazniku a o ostatku kuće i zapuštenosti da nepričam)oni dobili novu kuću a mom ocu promijenili samo pola krova na kući i prozore tako da izvođač radova je slikao samo tu stranu i poslao kao dokaz o obnovi.I sad bi se ja poslije svega trebao vraćati iz njemačke da me neki debeli zasro drži govore,meni i previše.Nema šanse!!!!
Kaze ne vojnom roku - hrvatska zna bolje a tek dvadeset godina proslo gdje su Srbi htjeli da komplet uniste hrvatsku naciju i gdje se desila Srebrenica. Jel iko ikad intervjuiso ove sto se zalazu za ovakve ideje sta oni misle.
ako prvo ide onaj anemični, onda hdzsdp ekipa, pa oni koji nisu bili u vojski, onda nakon njih mogu i ja par dana. bez toga nema šanse.
Nisam li dovoljno dao za 23 godine u odori... sad kad ste me umirovili iz profesionalne šaljete me u pričuvu e nećete .... ja sam svoje odradio sad malo oni anemični...
tako tako ZDS
ove civilne nevladine udruge prestati financirati jer je to unutarnji neprijatelj a što je mnogo opasnije nego vanjski
Onaj tko je dragovoljno 91 g otisao u rat ( pa mozda jos i nastradao) i vidio kakvu Drzavu imamo danas vjerovatno ne zeli vise niti cut o nikakvoj vojsci, oruzju ili robovanju za povlastene.
Bi im ja izostao ne samo iz posla, nego i od posla doma i života. Može. ali plaćeni godišnji, 800kn dnevnice i 3 obroka dnevno.
23 godine u uniformi i sad nakon 3 godine u mirovini opet poziv ...pa jesam ja baš tolika budala i dokle me mislite j***** ...
Neznam sta hocemo ? Ako E.U./ potrazuje x broj vojnika onda to moramo uciniti kao dogovor,nema izlaza iz toga,ali to moraju ciniti sve zupanije podjednako bez obzira na vjeroispovjest.
ovom jna oficiru dosadno u miru i igra se rata kupuje avione kao igračke dok ljudi kopaju po kontejnerima i mladost odlazi iz zemlje igraj se sam rata
Jaoooo,jedva čekam da meni pošalju poziv...pa da onda konkretno imam koga poslati u pizdumaterinu .. NIKAD VIŠE,majkuimjebem HDZ-SDP-ovsku..
Da nije Dunavska ada?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ometanje mobilizacije u mnogim demoktratskim drzavama je kaznjivo. Umjesto da one koji to cine kaznimo, mi ih jos placamo.