Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 77
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OPLJAČKAN I TEŠKO OZLIJEĐEN
Povratak na članak

Četvero mladih Hrvata prebilo 25-godišnjeg Sirijca. Prijavljeni su za pokušaj ubojstva

Utvrđena je osnovana sumnja da su dvojica osumnjičenika starosti 18 i 19 godina počinili kaznena djela pokušaja ubojstva i razbojništva, dok se dvije 18-godišnje osumnjičenice tereti za poticanje na počinjenje kaznenog djela pokušaja ubojstva te kazneno djelo razbojništva

Komentari 28

Avatar quattro formaggi
quattro formaggi
11:58 23.05.2026.

Neka neka, takvi se ne ograničavaju samo na strance, ma koliko netko htio braniti "naše". To moji nisu. Ako ja odgajam djecu da budu dobri, vrijedni i pošteni ljudi, ne vidim zašto bih branila ove.

VL
Avatar Navijač
Navijač
11:54 23.05.2026.

Objavite imena.

VL
MI
MiSvi
11:49 23.05.2026.

A to su ih roditelji doma naučili

VL
LL
lijepa_li si
12:14 23.05.2026.

kako znate da su hrvati? da su druge nacionalnosti biste li to stavili u naslov?

VL
AO
AP_OzempičeK
11:57 23.05.2026.

Čemu ovoliko naglašavanje ovakvih vijesti? Kad je hrvatski veleposlanik premlaćen u Banja Luci vijest ste objavili četvrti dan u rubrici showbiz.

VL
Avatar southman
southman
12:53 23.05.2026.

Sirijac koji je prebio policajku je pušten i dali mu 10.000 eura džeparvlca nek se nađe. Jugoslavenčine sudske.

VL
Avatar KmicaSKvarta
KmicaSKvarta
12:07 23.05.2026.

Generation Zyklon 💪💪💪

VL
Avatar Uzdanica hbz
Uzdanica hbz
12:36 23.05.2026.

Ovi što ovakve brane,možda sutra upravo budete vi ili vaša djeca

VL
Avatar "Godina ima 55 nedjelja"
"Godina ima 55 nedjelja"
11:56 23.05.2026.

Svatko je nevin dok mi se ne dokaže krivnja. Upravo je fascinantno kako olako osuđujemo.

VL
TO
TomoVinkovićbeatsIMT
11:59 23.05.2026.

Pokušaj ubojstva? Razbojništvo ima smisla, ali pokušaj ubojstva? Vidim krećemo se u smjeru Velike Britanije.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.