Carinici u BiH kod putnika otkrili preko 400.000 kuna: 'Količina novca nije ograničena, ali se mora prijaviti'
Ranija analiza UNO-a pokazala je da je među osobama koje su pokušavale nelegalno iznijeti novac iz BiH najviše bilo stanovnika BiH, Kine, Turske, UAE
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A koliko se novaca na ovaj način unosilo i iznosilo iz Guatemale...? Ajoj, da, pa o tome ne piše nijedan zapadnoturski portal pa nema obveze praćenja ... Samo trobrzince, kaj ne? Pa onda davljenje civilizacije sa tim plemenom.