Burna Todorićeva reakcija: 'Mariću je Smokvica bila smokvin list'
Bilo bi iznimno zanimljivo da, ako se ne sjeća o kojim se dugonogim damama radi, objasni kako se točno bira Miss Universe u SAD-u. Smokvica mu je očito bila smokvin list. Taj sam njegov višestruki trošak po Agrokorovom preuzimanju Smokvice osobno platio - napisao je Todorić
Komentari 4
"Taj sam njegov višestruki trošak po Agrokorovom preuzimanju Smokvice osobno platio - napisao je Todorić ".----- ------Sve što ti Todoriću imaš,platio je hrvatski narod.I onaj novac koji ti je tata ostavio,opljačkan je od hrvatskog naroda.Ti si preteča svih privatizacijskih lopova.
Sigurno postoje i video uradci. Da vidimo tko govori istinu.
Stoko jedna. Pokri se haljinom od zene, koja je placena ukradenim novce. I zacepi gubicu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
E sad cekamo samo hoce li se te dvije dugonoge dame javit,,,,pa da potvrde ili demantiraju jel Maric bio tamo sa njima i birao MISS Hrvatske????