Bulj dobacio Jandrokoviću: Što ti komentiraš, nisi ti faraon
'Mostovci' su vrlo kritični prema ponuđenom Zakonu o knjižnicama o kojem Sabor raspravlja, a osobito apostrofiraju odredbe o načinu imenovanja ravnatelja javnih knjižnica
Komentari 31
Tko o čemu, Bulj o knjižničarstvu hahaha! Bulja za ravnatelja NSB-a
Bulj se ponaša ka da prodaje mandarine na pijaci
Ovo je najveca seljacina u Saboru.
Bulj, Petrov, i kompanija znaju sve. Po svakom pitanju...Bilo to o policiji ...o vanjskoj politii....o poljoprivredi...Sve znaju...I na svemu su protiv....A nikad nisu radili policijski posao... nisu bili u vanjskoj politii...nisu radili na zemlji....poljpprivredi. Jedino ne komentiraju ništa o Psihijatriji,i, gdje je Božo "diplomirao", zato jer se boje da ih se tamo ne spremi. .....Na duže vrijeme!!!!!!
Dok nam pismeni, studirani ljudi napustaju drzavu uhljebi poput Bulja i Pernara u saboru na drzavnoj sisi, e moj narode!!!!
Nemam ništa protiv da Bulj dolazi u trapericama u Sabor, da upada u riječ, galami, provocira, to radi i Pernar i Maras jer su shvatili da to mediji prenose i da će tako završit na portalima, ali imam protiv da taj Bulj toliko govori, a ništa ne kaže, nijedan konstruktivan prijedog!
bulj je pravi bulj iz bulje, prava slika i prilika bitangi mosta.
To nije originalno, to je 1991. Šime Đodan rekao Žarku Domljanu, ovo je samo reciklaža te Šimine izjave
Ohoooo, akademik Bulj je opet u elementu....
Večernji;Božo Petrov je najgori, znao je sve o lex Agrokor i šutio Na pitanje zašto javnost nije obavijestio o Šavorićevu angažmanu, Petrov tvrdi da nije bio svjestan njegove uloge sve do objave mailova. Tportal:Da, mijenjali smo statut da zaposlimo kuma Bože Petrova. On je naš čovjek' Jutarnji;PETROV U PREKRŠAJU Dobio opomenu zbog povoljnog kredita, u prijavi APN-u naveo da gradi kuću za čak sedam osoba iako neke od njih uopće ne žive s njim
Bulj i Grmoja su sramota za Hrvatsku.
Da li si ti Buljac neki faraon iz Sinja ?
Jandroković se nije iskazao u medicini jer tamo se ne dobiva toliki novac za nerad a ima i odgovornosti,za razliku od politike gdje svatko misli da sve znade,a plaća je daleko veća,odgovornost nikakva.
Jedina Oporba u Saboru je Most,iako su oni za puno toga krivi.Da nije Most bio naivan ne bi nam se dogodio Anemija vojne lekarke sin.
Most,stranka spasa.
Ovo je jedan nekulturni, neprimjereni antinjonjistički istup kojeg treba sankcionirati.
ministrica nema izborni legitimitet!
E Mostovci,da ste imali sa Mišljenjem lanovicem,Hrvatska bi se skroz podigli sa dno dna HDZe ostavštine...Ovako jedva plovimo na površini,pokazali ste da ste zaHDZe jednoumlje.Tako je politickom trgovinom,Njonjobpostao predsjednik RH sabora,sa par stotina glasova..
E Mostovci,da ste imali sa Mišljenjem lanovicem,Hrvatska bi se skroz podigli sa dno dna HDZe ostavštine...Ovako jedva plovimo na površini,pokazali ste da ste zaHDZe jednoumlje.Tako je politickom trgovinom,Njonjobpostao predsjednik RH sabora,sa par stotina glasova..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naravno da se je u raspravu o knjižničarstvu prijavio dr.Bulj. On o tome najviše zna..😂😂😂