Bruxelles Dačiću: Ne priznate li Kosovo ništa od Europske unije!
Bruxelles nije omekšala ni Dačićeva odluka da Srbija ubuduće sudjeluje na skupovima na kojima su i predstavnici Kosova
Komentari 35
Crna Gora ulazi oko 2018-20 u EU,Srbija će zajedno sa Kosovom kao dvije suverene zemlje oko 2030 , a Bosna oko 2035 zajedno sa Turskom ,Albanijom i Makedonijom
Srbi imaju samo jedan problem, nikad da shvate da su vojnicki izgubili Kosovo i gotovo. Tamo je strana vojska, granicni prijelazi su zatvoreni, dakle, oni to jednostavno nemaju! Istodobno, Kosovo je priznato od velikog broja drzava i najvaznijih u svijetu! Dakle sto je ostalo, osim medjubosnog priznanja, pa bas nista drugo! No, veliki broj njih i dalje ce ostati zadojen i opijen srbizmom!
Matija22, I onda svi zajedno, na čelu s Merkelicom, idemo u Kinu prositi da nas spase svojim novcem. Baš krasno! Ko ne bi pristao na sve ucjene da uđe u tu zemlju dembeliju?!
Impotentni pliticariEU-a,nasli na kome ce vezbati strogocu....Doslo je krajnje vreme i da Srbija postavi par svojih ultimatuma,pa nek EU pokaze dobru volju....ako hoce,ako ne,opet dobro...
mi ti u bosanskim vilajetima ništa ne znamo o EU, umjetnoj oplodinji i ostalim perverzijama globalnog svijeta. mi smo ti još srednjovjekovna bosna.... bolan, mistika i čista egzotika
cros,ako bi ti svoju zenu dao drugome samo zato sto je jaci od tebe,pa daj je,mozda ce i uzivati....Da vas Hrvate Italijani pritisnu,dali bi i Istru i Dalmaciju,i jos bi se svi preselili dole....
04.09.2012. u 18:22h cicibela je napisao/la: Matija22, I onda svi zajedno, na čelu s Merkelicom, idemo u Kinu prositi da nas spase svojim novcem. Baš krasno! Ko ne bi pristao na sve ucjene da uđe u tu zemlju dembeliju?! ------------------- da baš u tu Kinu prosit gdje krepavaju od gladi i kupiti papuće i majice po 50 lipa od njih da imaju kinezi šta za jest
Srbiji je najbolje da priznaju to Kosovo pa kako bi oni vladali sa 90% albanaca tamo!!!! onda bi im Taći morao biti premijer Srbije da je Kosovo u Srbiji
Ovaj paćenik očigledno nema pojma koliko je opala podrška građana Srbije za ulaskom u EU i ove njegove jadne ucene izgledaju isto tako kao kad bi on ovako lep ucenjivao neku žešću ribu od 30ak godina da ako ne prekinee da nosi mini suknju nikada neće moći da se uda za njega !
srbija bi i guzice dala samo da dobije datum početka pregovora
17:45--- @hundjeger Vidi ,hundjeger nece onako kako EU zahtjeva nego kako on hoce.... Pa kad nemoze kako on hoce nek EU popuca ,raspadne po savovima.... Nacekat ces se ti da EU popuca ,prije ce se Srbija raspasti pa ce svakisvaki vas grad biti republika za sebe... upamti jedno ,mozda mozete ucjenjivat nekog drugog ali EU se neda ucjenjivat.... Neces onako kako oni traze ,ciao...
dačić je trebao otići čim je ova nakaza izrekla ove riječi. i novinarima izjaviti da su ovi ljudi koj ivode uniju upropastili tu istu uniju, i ne mogu je dalje voditi. uostalom, uskoro su izbori u njemačkoj, i merkelica odlazi. europska unija je puna problema, pred bankrotom. njemačka će uskoro lipsati, jer javno moljakanje kineza za novac je totalni dokaz skorašnje propasti.kome će njemačka izvoziti kad joj tržište u europi propadne?! malo bolje pogledajte kako malo bolje europske banke rade, kud idu s novcem.. tolko ih je unija potpomogla silnim milijardama, a oni taj novac sakrivaju, i ne ulažu u gospodarstvo. a srbija, kosovo... ne vidim razloga zašto oni svoju vojsku i policiju ne postave na granicu na rijeci ibru, i riješe to cendranje albanaca... 99-e su ih srbi skoro pa potpuno protjerali s kosova, sad ih mogu za pol sata počistiti sa sjevera kosova. i nek bude mir. igrala se europa i amerika sa velikim ulogom, i puno blefiranja. rim je pao radi bankrota, egipat, sssr isto tako. amerika je u padu. to što sad udaraju bespilotnim letjelicama je vrhunac gluposti civilizacije zapada.
nekakav pricas price za malu djecu.... uostalom i Merkelica odlazi uskoro ,kad ti je to uskoro ?... Novi izbori su iduce godine u 9 mjesecu a njezin rejting i rejting CDU stranke je danas bolji nego ikad...
04.09.2012. u 19:07h luena 1 je napisao/la: 17:45--- @hundjeger ----------------------------------------- E sad ćeš ti tako "pametna" da meni držiš lekcije o nekakvoj EU, jeli? Nosi se ti lepo u 3 P.M. zajedno sa tom tvojom prokletom i bolesnom EU!!! Paa da li si ti uopšte i svesna koliki je danas procenat građana za ulazak u EU??? Svega bednih 28% i to sa daljom tendencijom opadanja tog istog procenta!!! Na prostor Srbije se polako ali sigurno vraća prirodan uticaj Ruske Federacije, a prokleta EU polako kupi svoje prnje, i hvata bugiju!!! Pa ne zanimaju nas ti EU hoštapleri, i savršeno nas zabole ćurkewtina za njih!!! Gledaj ti malo svoja posla i zabodi nos u svoju prćiju, a malo manje gledaj šta se kod nas dešava, jer to nije tvoj problem i tvoja stvar!!! Vodi ti malo računa o tome koliko će morati Hrvatska da izdvaja novca za finansiranje proklete EU, kada budete deo te proklete tvorevine i Američkog eksperimenta!!!.
04.09.2012. u 19:07h luena 1 je napisao/la: ---------------------------------- Sestro slatka hvataj se ti malo onog staroig lekovitog, e to je za tebe!!! Kakva Merkelova, kakva EU, batali to!!! Samo se hvataj lekovitog i mozak na pašu!!!.
STOP EU jednom za svagda! Manje od 28% građana Srbije podržava EU, i to je očigledno raspoloženje naroda na silne ucene i pretnje! RUSIJA - UVEK EU - NIKADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Sto su prozirni srbi kpji dolaze ovdje komentirati.Do prije godinu dana su se potajno nadali da ce skupa s nama u EU i mislili su da nas EU samo zbog njih zahebava.Sad kad ih je EU otkantala i kad su napokon shvatili da od zajednickog ulaska nema nista sad oni kao ne zele u EU.Dali su,i to doslovno,gujice samo da im ukinu famozne vizice za zemlje EU a sad kao ne zele u EU.Treba im opet uvesti vize i to sve dok ne priznaju Kosovo.
Srbi da su pametni(kao sto nisu) bi trebali nakon ove izjave EU duznosnika coporativno napustiti sve zemlje EU u kojima zive i vratiti se u smanjenu srbiju.Samo nemaju oni karaktera za tako nesto.
@hundjeger.... ajde ne budi prostak.... gdje je tebe iko vredjao pa pocinjes psovati i prostaciti... uostalom jedno samo ,kad bi vec htio bit nesto posebno onda si postavi novi nick ali korektno.... jagdhund (lovacki pas ) a ne hundjeger... Sto ti je to ?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa kao fol priznanje Kosova i Metohije je jedini uslov za prijem u EU, bla,bla,bal?! Kao da smo mi bolidi pa to nismo znali i ranije???? Kad je već tako onda se vi evropske vucibatine terajte u 3 P.M. što dalje od nas da vas više ne gledamo!!! Kad već moramo ucenama da biramo, onda biramo naše Kosovo i Metohiju, a ne nakaznu i prokletu EU, dabogda se raspala i popucala po šavovima!!! STOP EU!!!.