British Airways pokušava sudskom tužbom zaustaviti štrajk
Uprava tvrdi da je referendum o štrajku nelegalan zato što su na njemu glasovali neki koji su već otišli iz tvrtke. Druge kompanije već preuzimaju putnike.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zašto slika zrakoplova \"Virgin Atlantic\"-a, oni nisu u štrajku ...... šlampavi i nemarni novinari VL-a ....