Glogoški: Ne odustajemo od naših zahtjeva, do daljnjega ostajemo u Savskoj!
Na pitanje prekidaju li se pregovori, Glogoški je rekao da nema prekida, ali se nastavljaju ondje gdje su započeti u 12. mjesecu
Komentari 325
Drzite se decki. Hrvatska je uz vas!
Samo ustrajte i ne obazirite se na tobožnji gubitak podrške u javnosti jer je to očajničko djelovanje agitpropa poput ovih ovdje dvojice rojice klonova koji radno vrijeme provode pišući komentare na članak Večernjeg. Vašim zalaganjem mnoge stvari su isplivale, aa vidjet će se i tko su lažni branitelji i lažni HRVI i tko ih u Ministarstvu štiti. Isto tako vašim zalaganjem spriječit će se da četnici injihovi pomagači uđu u Zakon o civilnim žrtvama pa i u novi Zakon o braniteljima koji su u pripremi i time Hrvatsku financijski dokrajče. I zahvaljujući vama spriječit će se udar na memoriju kojim se želi od Domovinskog rata napraviti građanski. Jasno je svakom tko želi znati da imate potporu svih braniteljskih udruga i svakog branitelja koji misli svojom glvom.
Svima onima koji misle da ovi branitelji imaju velike mirovine želim da im se Voz Beograd -Zagreb zaleti u obiteljsi auto i da imaju veće mirovine od branitelja i veći stupanj invalidnosti. Pa neka ljudi osjete što su dobra primanja.
Samo tako, možete pljuvati još po nama koji smo stradali u ratu. Na početku prosvjeda sam postavljao sebi pitanje zašto sam bio u ratu? Sada više ne postavljam sebi pitanje nego se kajem što nisam pobjegao do Zagreba i u njemu se nakrao za pet života i sada otišao negdje u inozemstvo da djeca komunjara mogu uživati u svojoj bijedi.
Imenice Đuro i Kolinda su psihološki okidač za *antifašiste*. Njihova promašena i potrošena životna ideologija dobiva kakav takav smisao širenjem fanatične mržnje prema vlastitoj domovini. Ali razumijem ih. Lakše je ratovati protiv invalida, kao što i dolikuje crvenim fanovima, negoo se dokazati u pravim ratnim uvjetima a imali su priliku. Najveću opasnost koju su osjetili iza konzola svojih PS su žestoki napadi HRVI invalida na mirne građane nebrojenim plinskim bocama instaliranim na raketnim rampama invalidskih kolica. Dali su branitelji u pravu ili krivu nije bitno, bitan je pocjenjivački odnos Vlade i pridruženih fanova prema jednoj populaciji koja je ipak krvarila za ovu domovinu. Neljudski je vlastite životne zablude i promašaje projicirati na najslabije.
Da nije branitelja imali bi ..yugoslaviju .
Hrvati su uz svoje branitelje , Glogoski hrvatski Gandhi ...
Sram ih bilo! Kako se smiju žaliti na to da pripadnici JNA po novom obračunu mirovina imaju veći koeficijent nego li oni (iako JNA nikada nije izdvajala u mirovinski fond i bila je agresorska vojska). Jeli tako?!?!?
Uzivam kad vidim kako se bezposlicari kukurika zapjene.. :)))))
kad ovaj jugokomunistički nakot prestane blatiti ,kršiti zakon i ustav RH,kad prestane veličati jugofašistički fašizam,onda će branitelji prestati prosvjedovati !
Kukuriku mora da ode,živili branitelji .
Sta su sebi umislili Fred Matic i Zoran Milanovic ?? Hrvatska se crveni od stida radi njih . Za Branitelje!
Dobro je da sam otvorio ovu stranicu jer inaće ne bih saznao da su HRVI bez ruku, nogu i ostalih dijelova tijela mentalno mnogo zdraviji od ovih gostiju, jugovića i crvenih kmera koji ovdje komentiraju.
Decki ne odustajte .Borite se za Vasa prava jer Vi bi trebali imati mnogo veca prava od mnogi iz vlade i sabora .Pravi domoljubi su uz Vas.
Bravo naši dečki. Ustrajte do ispunjenja zahtjeva i ne obazirite se na komentare iblerovca na VL. Lajanje pokraj puta...
Sezona 1epizoda3- farse se nastavlja. Izgleda da Milanović i klika misle da još ima prostora za jeftino skupljanje predizbornih bodova instrumentalizacijom HRVI prosvjednika. Imaju sve poluge izvršne vlasti a nisu u stanju riješiti te,po Milanoviću, male probleme. Pa kako onda riješavaju velike probleme? Nikako, odnosno onako kao i ove male.
Nevjerovatni Su izljevi mrznje "dezurnih" forumasa prema najtezim invalidima Iratnim herojima domovinskog rata. To Su ljudi koji ne vole Hrvatsku!
Bravo Duro idite do kraja, do vaseg cilja a drugi pasivan narod bi trabao vec davno skuziti sto je i njima ciniti! Bravo decki, nasi branitelji!!!
Svi mi branitelji podržavamo prosvjed.SDp je več potjerao 21000 tisuču Hrvata ,praznog želuca van hrvatske.To se zove ekonomski genocid.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Branitelji zaslužuju podršku hrvatskog naroda! To je sitnica naspram onog što su oni dali za sve nas!