Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 145
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Uoči novih izbora
Povratak na članak

Božo Petrov želi TV debatu s Plenkovićem i Milanovićem

"Što se tiče HDZ-a, SDP-a i nas, ne zna se kome je veća muka; nama iz razloga što znamo kakvi su, a ukoliko želite preuzeti odgovornost onda morate ići u izvršnu vlast i pokušati mijenjati stvari. S druge strane, njima je jednako muka jer znaju da mi ne pristajemo na pogodbe i kompromise", rekao je Petrov

Komentari 45

BA
balic
08:55 08.08.2016.

Danas on sutra Bandic.hahahaaa moz ti konkurirat za ne znam sto, uspjet neces.Jedino u cemu si uspjesan bio je rusenje vlade u kojoj si sjedio.

VL
Avatar mama mia
mama mia
09:40 08.08.2016.

Ajde mali ne budali

VL
Avatar Keep_calm
Keep_calm
22:57 07.08.2016.

Ovaj Petrov je malo previše zinuo!

VL
GV
golub Vaso
22:58 07.08.2016.

ne može Božo, samo nasljednici SKH

VL
BA
balic
09:24 08.08.2016.

Meni ste vi tzv."domoljubi" cudni.Do jucer ste lobirali za karatomu, danas za Plenkovica .Jeste i njega pitali kao Milanovica, gdje je bio 91-prve? U Brissel-u..a imao je godina kao i Milanovic.!

VL
MI
Mimizo
12:33 08.08.2016.

uvijek je govorio da njima nisu bitne fotelje kako to odjednom baš želi biti ni više ni manje premijer božo budi dosljedan u izjavama pa če ti narod povjerovati

VL
ZR
Zrinka5
09:10 09.08.2016.

Most je do sada učinio ono što se prije nije moglo ni zamisliti. Poremetio je uobičajene političke šprance HDZ-a i SDP-a u kojima se prvenstveno gledao interes stranke, a ne javni interes. Božo je primjer političara kakvog Hrvatska treba da da bi se pokrenule pozitivne promjene - pošten, nekorumpiran, pametan i što je jako važno nije častohlepan za razliku od mnogih drugih političara.

VL
MT
mladen.turcic
11:36 08.08.2016.

premijer će biti vjerovali ili ne bandic

VL
CR
crocro
06:27 08.08.2016.

Mogu nasuprot Plenkoviću posložiti sedam Petrova i sedam Milanovića, ovaj će ih rasturiti na proste faktore. Zašto? Zato što je on poslije Franje Tuđmana u očima građana druga osoba koja Hrvatskoj želi istinski uspjeh a u tom cilju želi provesti istinske promjene koje će otvoriti nadu građanima za bolji život. Zato pozivam kao građanin gosp. Plenkovića da prihvati ponudu gosp. Petrova i da nasuprot njemu sjede zajedno u klupi gosp. Petrov i gosp. Milanović, jer bi kao građani željeli gledati demontiranje dvojca kojima gosp. Plenković najviše smeta u ostvarenju njihovih snova o samostalnoj njihovoj vlasti.

VL
CI
cinbenik
10:59 08.08.2016.

Potpisao si da neces u koaliciji sa HDZeom i SDPeom,a onda si kao poceo spasavti Hrvatsku,pa si davo podjednake sanse,glumeci realnog i postenog Hrvata.....Odbijo si premijersko mjesto da bio se Hrvatska spasila i nastavila rasti,a otisao u lazno domoljublje kojem si ustavri uvjek i pripadao,a rezultate takvih Bozini odluka se vide u prijevremenim izborima....Neznam samo na temelju cega on trazi ponovnu podrzku Hrvatskih biraca,znajuci koliko je stete nanijela nenarodna cirkus vlada,koju je ustvari on i omogucijo,a koja je poslije pala da nije ni poletila,a jedan pade obadva obadva puta,a da nije ni poletio........Svatko tko da glas ovom MKMPiske unistavacu Hrvatske,mora znati da radi i da je radio veliku stetu i pogresku Hrvatskoj........Uostalom zasto bi recimo,dao Bozi glas,a on joope dovede na vlast HDZe ili SDOPe.........Svaki Hrvat se ustvari mora odlucioti samo jeli za jednu ili drugu opciju,i nista vise,da bi nam vlada bar imala legitimitet i legalnost,a poslije kako nam bude jer smo sami birali......Bozu treba poslati u povjest,i samo tako Hrvati mogu pokazati svijest i odgovornost za spas Hrvatske.......

VL
Avatar ljutatrava
ljutatrava
23:22 07.08.2016.

on još uvijek misli da će imati za protivnika karamarka koji ne zna zapamtiti vlastiti program od pet rečenica..ovaj puta će most i božo-puž proći ko' bos po trnju,

VL
DU
Deleted user
05:19 08.08.2016.

politika ovih svercera 25 god. se moze jedino mijenjat uvozom izbeglica i stalnim nastanjivanjem jer nema dovoljno ljudi koji bi mogli izglasat nesto u trecoj opciji jer je vise od pola podobnih,uhljeba i gusaka u magli

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
03:24 08.08.2016.

Ti si svoju sansu propustio. Jedino dobro sto si uradio je Karamarkovo sramocenje.

VL
OR
Orkan1
23:20 07.08.2016.

Bozo nedaj lopovima mira.Nema vise pljacke Hrvatske ne.ne.Samo MOST !

VL
Avatar Merkwürdigliebe
Merkwürdigliebe
21:32 07.08.2016.

MOST ostaje, režimski podanici neka pate!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.