Bozanić u uskrsnoj čestitki: Papa dolazi učvrstiti nas u vjeri
Kršćanska vjera poziva nas na zajedništvo s Kristom u skladu s izabranim geslom za pohod Svetog Oca Hrvatskoj: Zajedno u Kristu, poručuje Bozanić
Komentari 112
Oger je napisao/la: _______________________ Srpče, razguli!
Papa je u Hrvatsku uvijek dobrodošao i hrvatska ć država u kojoj je 88% katolika platiti sve što treba platiti. neće nama neka mizerija od 5% ljudi odlučivati o tome na što ćemo mi trošiti svoj novac
presvetli, nista lakse od toga. Zupi kojoj si podredjen posaljes preporuceno pismo s jednom jedinom recenicom: Od datuma ovog pisma ne zelim vise biti clan katolicke crkve te molim da me izbrisite s popisa clanova. Vasu obavijest o ispisu ocekujemm u roku sljedecih 14 dana. ---Tako otprilike. U svakoj drzavi u Europi je crkva duzna istog casa to javiti i poreznom uredu i od tog dana porezni ured ne smije vise oduzeti porez za crkvu. Tako sam ja napravio i cica mica gotova prica. U Hrvatskoj je problem porezni sistem i ugovor s Vatikanom po kojem drzava daje crkvi novac poreznih obveznika bez obzira na to je li netko clan ili nije. Sto je naravno bezobrazluk bez presedana. Ali i tome se moze stati na kraj. Dovoljno je da samo jedna osoba zatrazi od drzave povrat onog dijela novca koji mu je od njenih primanja oduzet za crkvu.
\"25.04.2011. u 16:22h sinaj je napisao/la: Papa je u Hrvatsku uvijek dobrodošao i hrvatska ć država u kojoj je 88% katolika platiti sve što treba platiti. neće nama neka mizerija od 5% ljudi odlučivati o tome na što ćemo mi trošiti svoj novac\" Trosi ti svoj novac kako hoces. Samo nemoj trositi tudji novac t.j. novac \"mizerije od 5%\" za katolicku crkvu u Hrvatskoj.
Oger je napisao/la: ______________________ ((Sorry što te moram razočarati, ali 88% ljudi ne da uplati tih 300 milijuna nego uplati 88% ukupnog proračuna, a svi vjernici zajedno 95% proračuna. I šta bi ti sad sa tom svojom mizerijom od 5%? pa time ne možete izfinancirati ni sami sebe. Da vam vjernici ne izgrađuju ceste, škole i sve ostalo, bili bi teška sirotinja i vozali se po kaldrmama. Tvoj prijedlog o slanju zahtjeva državi je vrlo duhovit. Slobodno pa će te vidjet kakav će vam odgovor dati država
25.04.2011. u 16:22h sinaj je napisao/la: Papa je u Hrvatsku uvijek dobrodošao i hrvatska ć država u kojoj je 88% katolika platiti sve što treba platiti. neće nama neka mizerija od 5% ljudi odlučivati o tome na što ćemo mii trošiti svoj novac __________________________ Ma nikakvi ste vi Vjernici kada se grebete od nevjernika i ateista da platite da vam vas Papa dodje....a i on je neki jado kad mora i od sotone i vragova krasti pare da vjernike posjeti..... .
25.04.2011. u 17:07h sinaj je napisao/la: ((Sorry što te moram razočarati, ali 88% ljudi ne da uplati tih 300 milijuna nego uplati 88% ukupnog proračuna, a svi vjernici zajedno 95% proračuna. I šta bi ti sad sa tom svojom mizerijom od 5%? pa time ne možete izfinancirati ni sami sebe. Da vam vjernici ne izgrađuju ceste, škole i sve ostalo, bili bi teška sirotinja i vozali se po kaldrmama. Tvoj prijedlog o slanju zahtjeva državi je vrlo duhovit. Slobodno pa će te vidjet kakav će vam odgovor dati država ----------------------------------------------------------------- Ajme jedva čekam ovaj popis da vidim koliko će kasnije drobiti o broju katolika i ostalim trivijalnostima! je... ko da smo u 16 stoljeću!
Pape dolaze već četvrti put k nama a zemlja nikad u večoj ekonomskoj i političkoj krizi.Nek malo olade s tim posjetama.Očito da im je molitva jalova.
Gosp.Lopov je napisao/la: _____________________________ I ti si pročitaj komentar ispod. Ne financirate vi ateisti ništa od onog što nama vjernicima treba. Upravo suprotno, statistika je vrlo jasna.
lschmidt je napisao/la: __________________________ Dok se popis ne završi i dok ne dobijemo nove podatke legitimno se vodimo posljednjim podacima. Upravo se vi ateisti ponašate kao da vas je netko katapultirao u 16. st stalno trubeći o tome kako vi tobož vjernicima nešto financirate, iako jako tobro znate da 95% cijelokupmog hrvatskog proračuna napune upravo vjernici, često financirajući i one udruge koje svjesno promiču mržnju prema kršćanima. Dakle, financiramo i svoje mrzitelje. Što se tiče rezultata ovog popisa, sigurno je da će se broj vjernika smanjiti za koji postotak jer su mediji gebelsovskom propagandom učinili svoje, ali će i dalje, uvjeravam te, većina biti vjernika tako da će za ateiste stanje ostati nepromjenjeno.
papa, u drzavi u kojoj ja placam porez si uvijek dobrodosao. ziv bio
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U kojoj vjeri, u koga da vjerujemo zar u ovu i ovkavu crkvu treba vjerovati. Sramota je reći da je ista ta crkva sudjelovala zajedno sa vlasti u oduzimanju bogatstava od ljudi, ista ta crkva iz proračuna uzima veliki novac dok ljudi ne dobivaju plače. Taj novac bi trebalo isplatiti ljudima koji ne dobivaju plače a onda od vlasnika oduzeti svu imovinu i vratiti novac u proračun. U ovakvu crkvu ja više ne vjerujem, samo još da saznam kako dobiti odstupnicu/ispisnicu iz te organizacije koja se kiti bogatstvom i izobiljem dok članovi nemaju za prehraniti obitelji.