Bozanić: Spolnim odgojem krši se vjerska sloboda djece i roditelja
Hrvatska poznaje pogubnost ideologija nedavne prošlosti, stoga trebamo biti veoma oprezni kad nam se kao usput nameću nove ideologije - kaže kardinal Bozanić
Komentari 53
onda se krštenjem malodobne djece krše temeljna ljudska prava
Stvarno su naporni.
Ukoliko Crkva ne prihvaća državu nek vjeronauk organizira u Župi. Naime, Pozaić je pozvao na sukobe i Oluju. Nek vjeronauk ostane u Župi jer djecu ne treba poticati na nove ratove.
duje - o odgoju djece imaju pravo odlučivati i roditelji i crkva - budućnost naroda se ne može prepustiti nosiocima stranih i opasnih, protunarodnih i protuprirodnih, protuljudskih rodnih, komustičkih, anarhističkih i sličnih ideologija
Kardinale Bozaniću, hvala Vam što ste uz nas roditelje!
Sto ga nije pitao jeli Pozaic na godisnjem odmoru, bolovanju,......ili pak sluzbenom putu?
Opet ove maskare.
nije mi jasno odakle.poriv i potreba Kleru da se svojevoljno promaknu u glasnogovornike roditelja.. i čime to podkrepljuju..??????????
Uskoro će blagdan Bl. Alojzija Stepinca, sigurno će propovjed biti u skladu s time.
Meggi, u Hrvaskoj se, u prosjeku, ulazi u brak s 28 godina. Misliš li da će se mladi do tad suzdržavati? Poznaješ li nekog katolika koji poštuje tu preporuku?
Puna potpora kardinalu Bozanić. Kakvi smo mi to katolici ? Zašto šutimo ? Nemojmo misliti netko će drugi riješiti za nas, ja ne moram. Vidite koliko je jaka ova manjina koja terorizira većinu . Probudite se ljudi, ako se smatrate vjernicima. Ustanimo protiv bande crvene. Javi se.....
Ovo sve već postaje dosadno i naporno.
Boga je stvorio čovjek...a ne Bog čovjeka...
reci Bozaniću i svi protivnici zdrastvenog odgoja ..dali je Hanča majka 19 djece trebala imati edukaciju o sexualonom životu ?
"breaking news " stigla 11-a zapovijed : nema vise ispod 50 kuna...nemere...bog zabranio !
Nije li bog rekao:"idite ii mnozite se"... I gdje u Bibliji pise da se svecenici morajuu podvrgnut celibatu? Borgia je spavao s vlastitom kceri...
Velečasni Bozaniću iako ste to što jeste u našoj Crkvi , ja kao vjernik moram vam prigovoriti da stvarno svašta pričate što nema veze ni sa zakonima naše države ,a bojim se ni sa "zdravim razumom" ! Mislim ako većć nešto treba srediti, a dajte si truda pa sredite ove "stvari" koje se događaju unutar Klera jer siguran sam da Vi osobno više uopće ne razumijete ni razmišljanja, aq ni osjećaje svojih vjernika. Osjećam da je bolje da stanem jer ako nastavim stvarno ću svašta kazati, da ne kažem.... "objelodaniti"!
Na zalost ovdje ima roditelja cija djeca su potencijalno u opasnosti. Kao roditeljima vam je duznost da ih stitite i o njima brinete. Ne podlijezite autoritetima jer bi vas iz vase najbolje namjere--to -mogli skupo kostat, Postoji li Bog ili ne? Ne znamo.' Nitko se jos nije vratio pa nam to potvrdio ili negirao.
i isus bi se danas sramio svojih pastira
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
OK! Onda će svaki roditelj koji ima dijete u školi biti pozvan u školu da ispuni upitnik u kojem će se izjasniti 'za' ili 'protiv' spolnog odgoja ( po sistemu 50 % + jedan glas ) pa tako spolni odgoj neće biti nametnut od strane Vlade a niti povučen od strane Crkve.