Boris Tadić gubi stranku slično kao i Jadranka Kosor
Najprije je izgubio izbore za šefa države i vlade, a potom je tražio da na stranačkim izborima glasuju svi članovi
Komentari 13
ne znam čemu čuđenje u novinskim krugovima? izborni gubitnici još nigdje nisu sastavljali vladu
100%$$$$$$$ Nazalost jos oni nisu shvatili , sta je on radio zadnih 8 godina . To treba u zatvor za slijedecih 100 godina ali da sunca ne vidi ,kao nagrada za ono sto je dobio svijetske i evropske nagrade, a tako su Srbi bili ponosni kad ih je dobivao ,pa zar vam to ne dokazuje koliko su kratki .
Tadić je silno omiljen među novom hrv. garniturom na vlasti (HNS/SDP/IDS) i oni su mnogu suzu ispustili kad je Tadić poražen. Oni ni ne žele čuti za činjenicu da je njegov otac jedan od ideologa memoranduma i širitelj ideje velikosrpstva. No, neki temeljni fair play je da kad stranka izgubi izbore i kad predsj. stranke izgubi predsj. izbore - da sutra podnosi ostavku. On je luzer - instant ostavka se podrazumijeva... Međutim, Boris Tadić inzistira da i dalje ostane stranački šef - iako je Đilas znatno prodorniji i nema tu hipoteku luzera, koja sada krasi Tadića. Što se ima buniti? Tko izgubi ima pravo da se ljuti (srbijanska izreka), ali ostavka je naprosto neminovna.
Uostalom koga to jos uopce zanima , osim mozda Josipovica ?
Boris Tadić gubi stranku slično kao i Jadranka Kosor / ------------------------------------------- ...........sigurno misle o udruženju stranaka. Netko mora paradirati ovim prostorom. Jaci je pukla veze s Pahorom a taj kako se zove........Tadić je odlična kombinacija.
ovde nema nikakve sličnosti tadićaq ruše četnici a jacu sistem titin i udruženi četnici i komunisti koji sad vladaju --
@mikrogrizzly: Ajde bre mikrogrizli, ti po onoj gebelsovskoj 100 x laz=istina. Da ti objasnim: 1) Memorandum SANU je neformalni dokument napisan od strane 16 clanova SANU. Dokument nigde nije zvanicno usvojen, niti je ikada bio dostupan u celosti u javnosti.. Naprotiv, pokusaj u SANU da to bude usvojeno je propao, tako da je dokument odbacen. 2) Akademik Tadic nije pisac memoranduma, niti znam da ima veze sa njim. 3) To je imalo toliki uticaj na Milosevica, da je on licno za taj dokument rekao da je sranje, dok je za akademike rekao da je bolje da se bave zemljoradnjom.
Ivo je izgubio prijtelja na politickoj sceni , i to vecno, posto se ovaj vise ne moze povratiti , toliko je lose radio sve , da ga Srbija ne bi vise uzela nigde ni za predstvanike neke mesne zajednice iliili predsednika kucnog saveta u nekoj zgradi.
ne možeš ti bez Srbije u stoljetnim demokracijama (GB npr.) J.Mayor, T.Blair gdje su danas? ako izgubiš ,ideš, što je čudno? samo ovdje ljudi hoće ostati na poziciji do penzije
gubi jer nije priznao kada su susjedi govorili da procetnicke stranke se razmnozavaju, gubi jer nije na vrijeme srbiji govorio ono sto svi mi znamo
auuuu, koja vijest. sto ce hrvatska sada bez tadica? ha nista, dajte na dzakulu. :)
admine admine :-))))))))))))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
vjerovatno se sprema uživat na visu pa ga zato više njegovi ne vole.