Borba živaca između 'pravde' i 'slobode'
Kina je pokrenula prijeteće vojne vježbe oko Tajvana koje naziva 'Štit pravde' i želi zastrašiti prozapadne vlasti na otoku, no one tvrde da će braniti demokraciju
Komentari 3
Tajwan je jedina prava Kina. Ovi Kinezi sa kopna su samo pobunjeba provincija okupirana komunistima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako ameri napadnu venezuelu, kina ide na tajvan