Bizovačke toplice ni u petom pokušaju nisu dobile novog vlasnika
Stečaj je ovdje otvoren sredinom prošloga ljeta dok je kompleks početkom studenog završio u rukama zakupca, koncerna Sunce, odnosno tvrtke Salve Regina u vlasništvu Jake Andabaka
Komentari 2
BA
U ovo se ne ispalti ni lipe ulagati ... negdje drugdje bio davno porusili ..
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vrijednost Bizeljskih toplica vrijedila su vjerojatno po procijeni Porezne uprave 75milijuna kuna, pa će ih, možda, netko i kupiti kad ih ponude po 19,8 milijuna!