Bivši ministar Tolušić je u novom biznisu, otkrio je i cijene svojih vina: 'Bio sam sit politike'
U vinariju na 600 četvornih metara u Rezovcu kod Virovitice uložio 4,3 milijuna kuna. “Bez Vinske omotnice ne bismo ni ulazili u posao”
Komentari 98
Trebalo bi mu dati par poticaja u tu ćelavu bulju.
Uzas od osobe. Vjerojatno bi sada opet u politiku
plenkoviću.. istraži ....ha ha ha .....= vic dana ...Kako vinar-poč.etnik može dobiti 2,5 mHRK bespovratnih sredstava? Kojim se to vinima Tolušić dokazao....Krimin.alcu krimi.nalci dali poticaj
Uložio 4,3 miliona, odakle mu samo? To su 172 plaće po 25000 kn, da ništa ne trošiš. Ili 14,3 godine svaki mjesec spremiš 25000. Pametnom dosta.
Ne znam šta mu je ovo trebalo, ovaj članak. Nisam ni sumnjao da će komentari biti ovakvi!
'Bio sam sit politike'... očito nisi baveći se politikom osiromašio....
Citam komentare pa se mislim: Da ovoj komentar-bagri das po milijun kn razje...i bi taj novac u roku od mjesec dana. Dakle nista/nula u glavi! S druge strane pametan covjek stvori ideju i bez lipe u dzepu ode u banku i posudi lovu te sprovede dobru ideju u djelo! A vi komentator-klosari nastavite uzivati u tipkanju jalnih osjecaja, optuzivanju za kriminalna djela, uhljebnistvu etc etc etc
Sretan Uskrs i sretno u poduzetništvu! A ovi zavidni i ljubomorni po portalima će i za 10-20 godina isti biti sam će im neto drugi biti kriv!
Jasno ko dan da je čovjek bio na kopanji i na taj način je došao do love, nikakvi programi i sl
Baš ste mu zavidni, zato što ste nesposobni. Možete se i vi prijaviti, za ove projekte ima novaca. 70% neprovatno, 30% kreditira zaba.
Ja ću ga bojkotirati samo zato što je iz hdz-a.
Samo glupsani misle da bi on sada morao biti “siromah” bez novaca.
Kako bih ja mogao dobiti 2 mil poticaja da pokrenem privatni biznis ?
Kad ga čovjek vidi na vratima, kao na slici, tko ne bi poželio ući?
Ljudi moji, da li je to moguce?
.. Buahaha.. 70 kn za uljebsko vino.
Nitko nije sumnjao da ces uspjeti , da nisi bio sposoban nebi bio ministar, mene prvenstveno zanima kvaliteta vina. Za vise od 70kn za butelju prodaju se vina renomiranih vinarija , gdje se moze naruciti vino iz tvoje vinarije ,, zelim ga probati ?
po kojim kriterijima netko može dobiti bezpovratna sredstva ? ( milijune kuna ! ) i zar ovaj bivši ministar nije tada bio u sukobu interesa .
Čobanković broj 2
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ja čekam omotnicu godinama,ali ne stiže.Kriva adresa.