'Bilo je puno nevjernih Toma, da se to ne može. Ja sam samo čekao da dođem i da to riješim'
Do jučer je Europska komisija i u pisanim dokumentima upućenima nadležnim ministarstvima u Zagrebu, i u javnim odgovorima glasnogovornika na novinarska pitanja, ponavljala stav da se, po europskoj regulativi, rok za trošenje novca ne može produžiti
Komentari 113
Tutleki pljuju po Premijeru, izmisljaju i podmecu, jer je to sve kaj znaju. A s obzirom na to tko ih vodei, Grmoja, Penava i to nije nikakvo cudo. Umisljaju si da negdje s njihovim Prdojima, Penovama i Baucima nekaj znace,, a bez vodica nisu u stanju doci do Cucurja. Hrvatska mora biti sretna da ima Premijera cija rijec ima toliku tezinu u EU-i, i ciji je ugled u Uniji i svijetu toliko velik. Ali to Grmojini tutleki ne razumiju niti ce ikada razumjeti. Tamo gdje u Uniji Premijer ulazi na prednja vrata, ti tutleki, Grmoje Penave i Grbimi ne mogu uci niti kroz straznja podrumska vrata. A tp boöi.
Zslosno da su nasi ljudi protiv produljenja kao da zele da sve u Hrvatskoj bude sve gore i gore ali nista od toga grizite se
Prvo govore sve propalo zločinačka nesposobna … kad ono ništa nije propalo ne može biti bolje i opet ništa ne valja. Drugovi i Drugarice na istoku ima sigurno dovoljno mjesta za vas, ali tamo nema hrvatskih kuna koje su vam mrske, ali ih ljubomorno čuvate. Nitko vas ne sili u Hrvatskoj živjeti kao što su komunisti sililo Hrvate živjeti u Jugoslaviji.
Dok vidim ovoliki jal, zluradost, zlobu i autodestrukciju sjetim se Matosa i one njgove besjede o,, nikad dosta strika za toliko juda".
Udružila se kuka i motika i srp i čekić da sruše Europski put Hrvatske, e pa neće moći.
Znači sve što koristi Hrvatskoj, Hrvaticama i Hrvatima nije dobro. Sad sam tek shvatio nakon nekoliko čitanja i analize negativnih poenčića. Patite. Vaše vrijeme je prošlo.
To bi puno bolje napravili Škoro,Milanović,Petrov a posebno Penava.
Hajde dosta vas je pljuvaca po Premijeru. Tulite na mjesec, vrijedjate, podmecete i spletkarite bez veze. Omalovazavate Premijera i njegovu vaznost i njegov ugled kod EU komisije.
To može samo naš premijer.
Ovdje pljuju po plenkovicu ljudi koji ne znaju ni hrvatski. BRAVO PLENKOVICU!
Oporba na aparatima, ajmo sad ostavke Grbina, Grmoje,Bulj, Taritaš, Penava, Benčić, Puljak, Orešković, Bernardić - šta ćete sad izmisliti da bi tražiti ostavku Vlade - jad i sramota od oporbe
Sve žene žele biti s njim a svi muškarci žele biti on.
Bravo Plenky, najbolji premijer. A sakica jadnika bi htjeli rusiti vladu. Drugovi koji ne volite Hrvatsku porucujem nebu islo. Idite k Putinu i nemojte zaboraviti uzeti Zokya s sobom.
Haahhha, jesi li im spusto Plenki! Vidi ih sto placu, suza suzu goni! Uporabit cu njihovu mantru "na aparatima su"! Bog i Hrvati!
Komunjare se pojele od muke. Plenki je veliki igrač.
Svaki respekt! Zaista državnički potez..
Plenkoviću dobar si u svakom pogledu ali pripazi se ovoga tipa koji pati od zavisti ,mržnje podmuklosti.Veliki jeljevičar ,nekrst a podupiru ga naivni nazovi desničari Most i DP.
Bravo premijeru,bravo,ovi svi u oporbi imaju puno toga još za učiti,puno toga,bravo
Gospodine Plenkovicu , vodja svih Hrvata sto radis samo za pohvalit nedaj se uz tebe smo Hrvatska je uz tebe i HDZ!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Plenkoviću ti sil loš političar kažu ovi iz Mosta, SDP- a i naš presjednik!