Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 67
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STANJE u BiH
Povratak na članak

BiH tone u sve dublju krizu: Spominje se masovni bojkot Hrvata, izbori se odgađaju?

Pregovori koji bi trebali jamčiti legitimno nacionalno predstavljanje Hrvata još ne daju rezultate, moguća je i odgoda listopadskih izbora

Komentari 104

Avatar Original_Brexit
Original_Brexit
16:28 12.02.2022.

BiH je floskula. Big shit rekao bi predsjednik.

VL
TR
Travno221
15:34 12.02.2022.

Bojkot nije rješenje (Bošnjaci ga zapravo i priželjkuju), treba tu biti vrlo oprezan, ali i inzistirati na trećem entitetu (s većinski hrvatskim općinama)

VL
DU
Deleted user
17:31 12.02.2022.

BiH je nemoguća država i prolazno stanje. Izetbegović i ostatak ekipe će to shvatiti prekasno . U principu, već je prekasno, samo što to oni još nisu shvatili. U ovom trenutku zapostavljaju Hrvate koji im jedimi mogu pomoći u slijedećihih 20-30 godina. Turci će uskoro imati i svojih problema, a ostalima će ih zadati Izrael tako da će im BiH biti najmanja briga.

VL
Avatar Fraktura lubanje
Fraktura lubanje
17:16 12.02.2022.

Sarajevske bukve se igraju s vatrom , misle "malo je hrvata" možemo mi ... Nisu svjesni kad se obruč stegne da ce biti u karanteni .

VL
Avatar Hrvatski_Dragovoljac
Hrvatski_Dragovoljac
17:17 12.02.2022.

Muslimani imaju Tursku, a Srbi Rusiju iza sebe. A Hrvati BiH? Zar ćemo ostaviti svoj narod sam na vjetrometini?

VL
TR
Travno221
16:24 12.02.2022.

Umjesto bojkotiranja izbora, možda bi bilo bolje angažirati sve snage i mobilizirati sve BiH Hrvate ma gdje bili da izađu na izbore. Pa, da vidimo kad se pola milijuna Hrvata ujedini

VL
Avatar Vukomerec
Vukomerec
16:08 12.02.2022.

BiHnema smisla, ukoliko Hrvati u njoj nisu ravnopravni s ostalim narodima.

VL
Avatar Vukomerec
Vukomerec
17:24 12.02.2022.

BiH bez ravnopravnih Hrvata ne može opstati.

VL
Avatar Graničari Stari
Graničari Stari
17:13 12.02.2022.

Halal gradžani.

VL
CO
Cosinus
15:31 12.02.2022.

Akademski, tvoj nick je bezveze, jel tako ba?

VL
Avatar Vukomerec
Vukomerec
16:10 12.02.2022.

BiH je tamnica naroda. Ili je preustrojiti kako bi Hrvati bili ravnopravni ostalim narodima ili nastavak raspada.

VL
TU
Turtijakurku
17:00 12.02.2022.

Zar ta umjetna tvorevina još postoji?

VL
DU
Deleted user
16:53 12.02.2022.

Sada je bespredmetno rapsravljati o tome kako je došlo do toga da muslimani biraju hrvatima člana predsjedništva. Očekivati da će se samo tako sada muslimani odrteći toga čista je iluzija. Nikakva mekana igra, cici mici, popuštanje i slične stvari tutu neće donijeti ništa. Dok se muslimane ne pritisne, a svijet to nerće jer u stvari ne razumije odnose u BiH ovdje jedina šansa za to ostaje Dodik koji svojim inzistiranjem na državnosti Republike Srpske može dovesti do toga da muslimani popuste. Možda. No uvjet je da svijet ne staje na stranu muslimana. Trenutno dezintegrirajući faktor u BiH su muslimani, e dok im svi to jasno i glasno ne kažu u brk nema šanse za rješenje. Odustajanje od trećeg entiteta bilo je čisti idiotizam. To se najbolje sada vidi. Jedina opcija za o0'stanak kakve takve BiH je ono što se svojevremeno predlagalo za Jugoslaviju, a što Milošević nije prihvatio. Konfederacija. U ovom slučaju konfederacija tri entiteta druga opcija ne postoji za kakvu takvu BiH. Sve ostalo vodi njenom raspadu. Prije ili kasnije.

VL
Avatar Uskok
Uskok
16:07 12.02.2022.

Trebate početi prevoditi riječi s muslimanskog na hrvatski. Nemaju isto značenje iako su često iste riječi. Npr. "građanska država" na muslimanskom znači islamska država gdje su Muslimani gazije, a nemuslimani kmetovi koji plaćaju porez za nevjernike.

VL
Avatar Trgovac
Trgovac
17:20 12.02.2022.

Opet ovaj luđak.

VL
CO
Cosinus
17:02 12.02.2022.

Apokalipsa, moj nick je matematička funkcija, a ne rod.

VL
Avatar Reconquista
Reconquista
17:21 12.02.2022.

Herceg Bosna - Suverena nacija.

VL
PP
pp
17:45 12.02.2022.

BiH će se raspasti kao i juga. To je umjetna tvorevina. Nitko tu ne može ništa napraviti.

VL
Avatar Noldor
Noldor
17:24 12.02.2022.

Ovog ludog muhamedanca nitko ne doživljava pa je nesretan. Džaba piskaraš Melvudine.

VL
Avatar Hrvatski_Dragovoljac
Hrvatski_Dragovoljac
17:18 12.02.2022.

Netko je genijalno napisao da u Sarajevu ima više Arapa nego Hrvata i Srba zajedno. Pametnom dosta.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.