'Bi li u Benkovcu napali Melitu Vrsaljko da institucije nisu šutjele na tolika popuštanja ustaštvu u posljednja dva mjeseca?'
"Mnoge javne osobe trpe razne javne uvrede, spominje ih se svakodnevno i u komentarima čitatelja i na društvenim mrežama. Nažalost, to nije specifičnost samo Hrvatske, ali kod nas je zbilja uzelo maha", naglašava pravobraniteljica
Komentari 181
Sramotno za pravobraniteljicu je da je potpuno na strani onih koji sustavno pljuju i omalovazavaju RH, a sve ostale naziva fašistima i u stasa ma. Treba ju smijeniti i tužiti .
Bi,tko je nosio uniformu,zna da se zastava brani do posljedneg borca a ne izvlači iz pi.....
Ako policija utvrdi da je gospođa Vrsaljko isprovocirala incident, dali će uvažena gospođa pravobraniteljica ponuditi mandat na raspolaganje zbog ovih svojih pristranih stavova?
Inace neki vele EU ne dozvoljava koncert MPT , a zašto? Zato jer naši unutarnji neprijetelji šire svoju propagandu .Mogu dok se ih ne razotkrije .
Gdje je bila ta "pravobraniteljica" prošlog tjedna kad je na Jazovki sahranjeno preko 800 žrtava komunizma? Među njima više desetaka časnih sestara, lječnika, medcinskog osoblja i troje djece ispod 16 godina?
Ostavka drugarici.
Zašto se ljude koji mole nazva klečavcima? Podsjećam vas na neke od razloga zašto vas se spominje u društvenim mrežama. Naravno da ću osuditi zabranjene režime i sve pokazano sa time i nisam mislio na ljude koji javno osuđuju te režime. Ali ovi koji mole nisu povezani sa nikakvim režimima pa ih se i dalje vrijeđa da su klečavci od tih nekih javnih osoba.
Zabraniti sve komunističke manifeste i protjrati svskog tko ih velića,
To što ta manjina od umjetnika provocira i blati većinu zar je to normalno? Bilo bi lijepo da se oni ispričaju pošto hrvatske branitelje izjednačavaju sa vojnicima koji su napadali i palili RH.
Jeli Melita Vrsaljko napadnuta zbog toga jer se zove Melita Vrsaljko i zato što je eventualno ljevičarka? Ili možda zato što nije imala oznaku možda čak i press i neovlašteno snimala i usput sipala uvrede. Jeli zakonito beovlašteno snimljen video maaterijal objaviti i to vidno obrađen kako se ne bi vidio početak nego samo ono što bi joj možda odgovaralo?
Sljedeće subote (6. rujna) je okupljanje molitelja na Trgu bana Jelačića. Do sad mu niti jednom nisam nazočio jer se ne smatram katolikom. No naredne subote ću se prisiliti ustati dovoljno rano kako bih se pojavio tamo, ne kako bih molio nego kako bih nazočio onome o čemo se piše po društvenim mrežama. Tzv. prosvjednici poznati pod nazivom "drečavci" bit će provocirani po istom obrascu kako je to činila Melita V. u Benkovcu, (snimanjem mobitelom iz neposredne blizine, plaženjem jezika, verbalnim dobacivanjem...) a zatim će, ako reagiraju, protiv njih ("drečavaca") biti podnesene kaznene prijave. Naravno, uputit će se i pritužba na postupanje policije, a i tražiti zaštita pojedinih institucija uključujući i Ured pučke pravobraniteljice. Pozivam sve domoljubne Hrvate da nazoče ovom događanju. Moglo bi biti zanimljivo...
Sad ću pisca ovog teksta prijaviti drugarici Pučkoj pravobraniteljici zbog brisanja komentara!!
Treba je smjeniti.
Koliko se moglo vidjeti neodgojena parazitkinja je provocirala branitelje, a ne obrnuto , ali ne može se očekivati da u ovoj državi istina i poštenje budu cijenjeni. Posebno je žalosno da su jedini digli glas branitleji i to dio njih,h, dok većina ostalih u ovoj državi čak i štiti djela jednog frljića , koji onda još od iste te države bere lovu , uz svesrdnu podršku gnovinara
da je bilo lustracije, da nije bilo protežiranja djece i unuka organa i organizacija, neka druga melita bi proizvodila neku drugu umjetnost, pučka bi bila zatrpana nekim drugim pritužbama! tako da braniteljica blago rečeno dejstvuje, pristrano i ovisno!
Bi, napali bi ju jer provokatore i treba napasti.
Kada bolje razmislite , AP balansira između dvije vatre. To se zove politika. Hrabrost je prikloniti se pravdi.
Čuj ovo ''trpe''!?!?!?!?
Ne znam tko ovu podržava i tko ju je postavio,totalno negativna osoba
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tko nas bre zavadi i strani kapital u medijima..