Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 31
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SLIJEDI SANACIJA
Povratak na članak

Besana noć na Hvaru: Izgorjelo 200 hektara trave i borove šume, otok je branilo 60 vatrogasaca

Vatrogasci bi danas trebali dobiti pojačanje s kopna, iz Operativnih područja Imotski i Sinj, koje će sudjelovati u sanaciji požarišta s dva vozila i 15 vatrogasaca

Komentari 1

Avatar alteralterego001
alteralterego001
08:35 05.07.2026.

Ako je vatra nastala udarom groma ili nekim drugim prirodnim putem tu se ne može ništa. Ako je netko namjerno ili ne pažnjom zapalio vatru treba mu javno objaviti ime i prezime i kazniti ga. Ako je stranac izbaciti ga iz države bez mogućnosti ponovnog ulaska. Možemo se okladiti da bi požara bilo manje nakon tih mjera.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.